Jaká zařízení se hodí na velkou terasu?

Profilova fotka
Ahoj vsichni, zakládám zde nové téma, protoze jsem nenasla zádné podobné. Kdybyste meli opravdu velikou terasu/balkon u bytu (cca 100m), co byste si tam práli? Jak by mela vypadat, aby se vám líbíla? A propos ... nevíte o nejaké fajn firme, která delá návrhy teras-balkonu (ne zahrad?) ...zajímali by me nejaké realizace, fotky apod. Moc díky a krásný poslední den tohoto roku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
oprava: zajímaly (omlouvám se za preklep) ;-)
Odpovědět
bublina, my jsme terasu predevsim nechali udelat z exotickeho dreva massaranduba(hnedocervena barva), v lete se to nerozpaluje jako dlazba a vypada to stylove, ted nechavame z nerezu vyrobit kuchynku s umyvadlem, supliky a skrinkami pro grilovani... osvetleni je LED ve vsech rozich terasy z podlahy(kvuli soukromi) plus nad kuchynkou pokud mas terasu se zdenym zabradlim, tak pekne vypada po obvodu fixni betonove sezeni, kam si v lete das polstare(je to trosku stredomorsky styl) mne staci ke stesti houpaci lavicka a nabytek budeme porizovat klasicky zahradni a skladaci
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 letech
Ja taky budu casem resit terasu, hlavne pokladku a vybaveni, jelikoz to bude i vchod do bytu, tak vubec netusim, jak se s tim poperu. Ale rada bych tam mela presne male misto na gril a premyslim nad nejakym aspon z poloviny terasy zastresenim, aby se tam dalo vegetovat i za deste. :-) Co myslite, mit pouze z poloviny zastresenou terasu?
Odpovědět
@bublina25 já osobně bych takhle velkou terasu ani balkon nechtěla, dala bych přednost zahrádce. A pokud by to nešlo jinak, třeba bych se snažila přijít na způsob, jak část zatravnit :-) My budeme mít terasu 30m, velká je až až a upřímně si myslím, že ani moc využívaná nebude :-N Bude tam nějaké posezeníčko, toť asi vše, grilovat budeme spíš v pergole. A co takhle dát tam nějaký bazén? Teda pokud to konstrukce dovolí :-)
Odpovědět
Osvětlení, stůl, židle, stíněná pohovka, gril (se stolkem na přípravu) No a úplně ideálně ještě vířivka k tomu :-D
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?