Poradíte, co dát na beton na balkon?

Holky, zdravím Vás, ráda bych se s Vámi jen poradila, ted jsme se přestěhovali do nového podnájmu, je tu balkon, ale je tam klasicky beton, není nijak zasklený... Poradíte, co je dobré dát na balkon, aby to bylo příjmené na chození?
Odpovědět
@moncicak.as Ahojky. My měli deset let takový beton, hrubý. Teď nám zateplují panelák a dělají dlažbu. Moje mamka si tam dala lino, ale to vydrželo vždy jen chvíli, Soused tam měl ten umělý trávník. Teď budeme mít tu dlažbu, a dám si tam kousek staršího koberce - pod židli na nohy ... , který buď na zimu schovám nebo vyhodím. Moc toho vymyslet asi nejde ...
Odpovědět
@moncicak.as tchánovci mají na celé podlaze koberec, ale mají balkon zasklaný. Před zasklaním tam měli dlažbu.
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme měli na balkoně cosi jako je kanadský šindel, co se dává na střechy... bohužel, nezjistím, co to bylo, protože babička už bohužel nežije. Každopádně na starý beton tam dali pás tohoto- je to asfaltová vrstva, kterou tam nahřejí a tím přilne na beton a navrchu jsou drobné kamínky, které jsou příjemné na chození na boso. Nejdřív se toho hodně oddrolilo, ale pak tam zůstala ta dobře připevněná většina a bylo to fajn. A v létě to ani moc nepálilo, ačkoliv na to pražilo slunce.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 letech
podle mě nejlepší je venkovní dlažba, vydrží to a dá se lehce udržovat. Také ji máme a je to o.k. Když je to otevřené tak bych asi nic jiného než dlažbu nedávala.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
My máme na balkóne linoleum a dobrý, mě se to aspoň dobře vytírá..
Odpovědět
My máme zelený koberec imitující trávu. Je to pohodlné, netlačí a nenasáká vodu, protože je pod tím škvíra a voda odteče.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
dal bych nějakou dlažbu.
Odpovědět
Já bych tam dal něco co se vám bude dobře udržovat.
Odpovědět
Profilova fotka
@milasok hezky to tady spamuješ, ale kloudná rada žádná.... :-p nehledě na to, že vyhrabáváš staré příspěvky, tento je z roku 2011....
Odpovědět
@milasok Třeba beton, ten se jenom zamete a je hotovo :-D
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
Jestli je to ještě aktuální, já doporučuju kamínkový chodníček, je hezký, prodyšný - voda protéká skrz, nic neulpívá, dá se bezvadně čistit wapkou. Opravíte tím i rozbité hrany betonu a dlouho vydrží. (některé z těch fotek jsou se svolením vypůjčené z Piedry - uvádím pro pořádek, ne pro reklamu).
Odpovědět
My máme vinyl, podařilo se mi velmi levno koupit zbytek role, máme 3. rok a stále je jako nový.
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?