Čirý vs. dutinkový polykarbonát na zastřešení bazénu

Ahoj, plánujeme bazén se zastřešením a řešíme jaký polykarbonát použít. Víc se nám líbí průhledná varianta plného polykarbonátu, ale bojíme se, že na tom budou více vidět kapky a jiná špína. Máte s tím někdo zkušenosti? Díky za reakce
Odpovědět
Opravdu nikdo nemá zkušenost?
Odpovědět
Plny polykarbonat je niekolkonasobne drahsi nez dutinkovy. Myslim, ze sluzbu urobia oba rovnaku....
Odpovědět
@lukasmb ahoj, loni jsem si davala zastreseni a taky jsme chteli pruhledny. Vubec mi to nedoporucili. Pry se to vic spini, a jsou tam videt kapky. Taky to tak nechrani pred UV. Takze jsem nechala na doporuceni vyrobce a mame dutinkovy, dela to takovy ty prouzky a spokojenost. Taky se tam da plavat bez plavek aniz by sousedi meli celovecerni program zdarma:)
Odpovědět
Profilova fotka
Co mají příbuzní zkušenost, tak nedoporučují. V dutinkovém se drží vlhkost a po nějakém čase se začne tvořit plíseň .....my jdeme do plného.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Taky nám byl plný polykarbonát nedoporučen, ikdyž teda vypadá o dost lépe no. Je to něco jak sprchový kout - neustále zaschlé kapky vody a pry je to dost náchylné i na poškrábání. Takže bych řekla, že to vypadá dost dobře v obchodě a na fotkách :D ale potom v praxi už tolik ne, leda že bych lítala a po každém koupání to leštila :D.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?