Jaké máte zkušenosti s bazény Albixon ?

Zobraz úvodní příspěvek
Zajímalo by mě, kdo z vás má bazén od Albixonu, jak jste spokojeni, proč jste se rozhodli pro tuto firmu, případně jestli máte i nějaké negativní zkušenosti - třeba i po letech (reklamace). Dále, pro jaký bazén jste se rozhodli a jestli máte i zastřešení. Díky
Odpovědět
1
2
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 2 měsících
@dexter7 Hahahaha, zkus priste psat presvedciveji ty pracovnku z bezvabazeny. Nahlasuju spravcum
Odpovědět
@raduska.83 Víte, já tohle celé chápu jen jako komerční záležitost a výdělek firem. Bazén je malý, velmi drahý, je to plné chemie a o plýtvání vodou se ani nechci rozepisovat. Pro mě bazény nejsou.
Odpovědět
Jak jsem již psala, máme bazén od Albixonu . Žádný problém při dodání a zprovoznění s nimi nebyl. (mám v albíčku). Teď, po osmi letech, nám "odešel" salinátor. Objednala jsem opět u Albixonu (měli slušnou cenu v akci), hned se nám telefonicky ozval technik a za týden bylo vše v pořádku - namontováno, zprovozněno, voda opět křišťálová. Takže my jsme s touto firmou spokojeni.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 11 měsících
Profilova fotka
Vlastní zkušenost s firmou ALBIXON mám velmi špatnou. Špatná kvalita dodaných výrobku a nekompletní dodávka. Vše řeší najatými živnostníky a ihned se zříkají záruky. Prohlédněte se po novém bazénu jinde, uděláte dobře a ušetříte se spoustu nervů a starostí.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Dobrý den, Albixon má jednu z největších reklam, svůj patent na zateplení , to ano, ale pozor prodává jen polotovar. Objednal jsem si bazén 7,5x3,5m, slaní voda přelivový. 3x jsem reklamoval únik vody , nakonec jsme si to musel platit sám. V případě , že do bazénu naskáče 5 lidí,voda přeteče odpadem pryč a nefunguje čistička, špatně spočítáno. Po instalaci a betonáží, komplet úpravách mi řekli, že někdo udělal chybu a chtělo by to vykopat. instalace v červenci a dodnes nemám ukončení bazénu-rohy, že neví kdy je dodají, tudiž nefůnkční bazén. Nikdy již tuto firmu, nedovoláte se tam nikoho na reklamaci.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Dobrý den, nejhorší firma!! Nedoporučuji. Dovezli bazén křivý, namístě rovnali dlažbou se zatížením. Montáž 14.7.2020 a dnes je 23.2.2021 a nedodali nášlapnice kolem bazénu, to to máme přeskakovat? Reklamační oddělení nereaguje vůbec, objednal jsem zazimování nedojeli,že napadl sníh na cestu a nemají zimní pneu asi. Technologii montovali 3x a pořád se nám voda ztríácí přes přepad, řekli, že to špatně spočítali, ale bazén je hotový, prej máme vykopat technologi.... blázni
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
ALBIXON nikdy více a nikdo nekupujte, silně zatéká přístřeškem, při reklamaci vás všude zablokují,https://youtube.com/shorts/-b-gY5ORjE4?feature=share
Odpovědět
Profilova fotka
@korodujicividle https://youtube.com/shorts/-b-gY5ORjE... třeba nam zateka od ALBIXONU přístřeškem,dalo se to k reklamaci,a oni matku všude zablokovali
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?