Koupací jezírko BIODESIGN nebo něco podobného

Profilova fotka
Nemáte někdo takové koupací jezírko, nebo podobné? Zajímá mě udržba, cena i realizace. Firma nebo svépomocí?
Odpovědět
Moc pěkné, něco na ten způsob taky plánujeme :).
Odpovědět
Profilova fotka
@teron A nemáte už třeba rozpočet? Plánujete vlastní stavbu, nebo s firmou?
Odpovědět
Právě že vůbec, protože nejdřív musíme postavit dům :). Určitě to nechceme na klíč, otázka je, jak moc svépomocí to půjde. Zatím jsme se byli podívat akorát v jedné firmě. Rozpočet bude takový, jak na tom po výstavbě budem, ale určitě se nevzdávám. Mně se hodně líbí tohle http://cms2.netnews.cz/files/images/4...
Odpovědět
Profilova fotka
@teron Krásné !
Odpovědět
Profilova fotka
@teron Já se chci právě vyhnout jezírku s kytkama. To se mi líbí moc, ale na koupání bych měla asi problém. Zas nechci klasický modrý bazén, tohle je takové , že nic nenarušuje. No, uvidíme....snad to nějak vyjde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bohuzel cena zacíná někde okolo 500tis za nejmensi jezírko... poptávali jsme ho :(
Odpovědět
Profilova fotka
@hhranolka Hmmm....toho jsem se trochu obávala :-( A nějaká podobná, levnější varianata, nehledali jste?
Odpovědět
Profilova fotka
@lucifeka hledali, nenasli...máme tedy klasiků bazen
Odpovědět
Profilova fotka
@hhranolka Bazén máte tedy úžasný!!! Tato varianta bude asi také náhradní řešení... Zatím mám poptáno a čekám :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@lucifeka rozdil byl mega.. bazen komplet 150tis :)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 11 měsících
tak tohle je strasna holoupost 500 tis za jezírko , poptával jsem ho asi u trech firem a cca 45m2 plochy nikde nevyslo ani na polovinu.
Odpovědět
Profilova fotka
@spaly souhlas desna cena, do 150t se clovek svepomocne vejde, zatim to mam jen v planu tak za ro, dva uvidime :)
Odpovědět
Článek se načítá
@geodett za 150 máme nabídku od firem ono to máme fakt velké jak bazén. 150 svépomocí to už bude menší rybníček.
Odpovědět
@geodett @spaly U jezírka typu Biodesign jde o jiný výrobní postup a technologii než u klasického foliovaného jezírka, proto ta cena... Používá se hrubý granulát z přírodního křemene s pryskyřicí, viz blíže např.: http://www.biodesign.cz/technologie/ V zahraničí se od těchto jezírek už upouští... a to vzhledem k tomu, že se zjistilo, že tolik vychvalovaný systém úpravy vody na bázi přidaného hořčíku, draslíku a minerálů, tzv. Magnapool, je rakovinotvorný... Což samozřejmě nevylučuje možnost použít jiný způsob úpravy vody.
Odpovědět
@spaly Dobrý den, můžu se zeptat, od kterých firem máte takovu dobrou nabídku. Koukala jsem na Fb stránky firmy PoolPro, ta zveřejnila (rok 2014) fotky bazénu Biodesign cca 35m2, v komentářích pak uvádí cenu cca 600tis. ...
Odpovědět
@adriana239 nejednalo se o biodesign
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Má někdo tedy tento typ bazénu? Teoreticky to musí jít i svépomocí ne? Jen ten kamenný koberec, pod to nějaké plachty a geotextilie... zabudovat nějaký kamen nebo oběh vody.. To přece nemůže být za 500 tis...
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?