Podmaceny vykop pod bazen

Ahoj, Jelikoz tu uz mame jaro, rozhodli jsme se, ze se pustime do stavby zabpusteneho bazenu ze ztraceneho bedneni. Puvodne byl plan vykopat do hloubky 190 cm (150cm vyska bazenu, 20cm beton, 20cm sterk). Bohuzel jsme pri kopani prekopli stare polni trativody, ktere nam cely vykop zaplavily. Podarilo se mi je pomoci KG trubek napojit a obnovit jejich funkci. Na dve vykopu zuzstalo cca 30 cm totalniho bahna. Nechal jsem tedy bagristu, aby bahno vykopal a navezl novou hlinu. Nicmene dno mi porad prijde dost mekke. Premyslim tedy nad tim jak podklad zpevnit pred betonazi desky. Jelikoz vidim, ze puda je dost nepropustná, nakonec nebudu pod desku vubec davat “drenazni” sterk a chtel bych jen co nejvice zpevnit zakladovou sparu. Mate s tim prosim nekdo zkusenost? Co na zpevneni pouzit.
Odpovědět
Jeste foto pro predstavu
Odpovědět
Profilova fotka
@shveecko hlinou bahno nezpevnite, idealne vybrat hloubeji a zavest sterkem, nebo pokud to uz nebude prosakovat tak vybrat to bahno a pockat az to vyschne da se tomu pomoct take tim ze v rohu vykopete treba metr hlubokou sachtu (jamu) do ni se bude stahovat voda a tu budete odcerpavat
Odpovědět
@geodett zvolil jsem zavezeni sterkem 0-120, projedu to zabou a necham to uschnout, snad to bude stacit.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?