Vířivka Bestway Lay-Z-Spa Helsinki

Dobrý den, je zde, prosím, někdo, kdo má zkušenost s vířivkou Bestway Lay-Z-Spa Helsinki? Zajímalo by mě zejména, zda okraje nejsou příliš tvrdé a nekomfortní pro položení hlavy nebo jestli víte o nějakých podhlavnících pro tento typ vířivky? Také jsem se chtěla zeptat na trysky, má jich méně oproti jiným typům, ale vyčetla jsem, že záleží hlavně na rozložení trysek. Předem děkuji za odpovědi! 🙂
Odpovědět
Za ty peníze si kupte nadzemni bazén. Tyto "vířivky" mi přijdou úplně mimo (ale je to jen můj názor). Buď vířivku opravdu vířivku a nebo bazén.Já vždycky přemýšlím proč tomu lidi říkají vířivka? Vířivka má masážní funkci a masážní trysky.Toto je jen nafukovací bazén, který má po obvodu dírky a fouká tama vzduch do vody čímž navozuje jev jako vířivka.Ale jako na oko je to dobré...a na to že přijde návštěva a řekne woow vy máte vířivku.Nejhorší je, že i výrobce napíše že ro má 140 masážních trysek. To že jsou po obvodu u spodního pláště to už nezmini....tak se ptám jak tyto trysky asi masírují, respektive, co masírují? Za mě vyhozené peníze.To si kupte malý bazének a dejte si tam bublajici rohoz a paráda bude stejná.Každopádně ale vymlouvat to nikomu nechci, jen toro pro mne není vířivka.Ale to je můj problém.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?