Rekonstrukce dvougeneračního panelákového bytu=dvě jádra

Profilova fotka
Máte někdo udělanou rekonstrukci tohoto typu bytu v panelovém domě, kdy jsou uvnitř dispozice dvě jádra? Jedno je uvnitř dispozice s WC a druhé je zády ke kuchyni samostatně koupelna a samostatně WC. Rádi bychom zvětšili kuchyni), ale nevíme jak na to...
Odpovědět
Ahoj, tak to mají prarodiče...v té menší koupelně zachovali jen WC a umyvadlo, místo sprchového koutu udělali kout pro pračku a úklidové prostředky....v hlavní koupelně je jen vana s umyvadlem, takže je dostatečně prostorná.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
@bayt Jiné úpravy v bytě nědělali? A jádro mají teď vyzděné?
Odpovědět
Profilova fotka
@livand my máme rekonstrukci za sebou - místo kuchyně máme koupelnu (vana, sprcha a dvojumyvadlo), místo jídelního koutu a wc s umyvadlem máme kuchyň (s otvorem do obývacího pokoje) a wc zhruba tam, kde bylo umakartové jádro :) můžeš se podívat do mého alba, nějaké fotky tam mám
Odpovědět
@livand dělali spoustu úprav, jádro je teď vyzděné...
Odpovědět
Profilova fotka
@livand dve kamaradky ted rekonstruovali dvougeneracni 4+1, kazda jinak. Akorat tedy druhe jadro byl pouze zachod. Kazdopadne jedna presunula kuchyn, druha zvetsila koupelnu...tech uprav je spousta. Chtelo by to planek bytu. Plus vedet ktere jsou nosne zdi.
Odpovědět
Profilova fotka
@petrusm Fakt? No já plánek mám a asi vím, které zdi jsou nosné, ale ani na ty ostatní zdi si netroufám sahat dokud mi někdo nepotvrdí, že je to OK :-) Neodpovídá půdorys některé z kamarádek tomu mému?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
@livand Záleží jestli chcete zachovávat možnost dvou koupelen a nebo to třeba spojit v jednu...děda si to nechával udělat tak, že v té malé má svůj sprchový kout, je to taková jeho koupelna do které mu nikdo neleze a druhá je ostatních
Odpovědět
Profilova fotka
@pepinak Já bych právě raději nějak lépe vyřešila dispozici a udělala jen jednu koupelnu. Mě to přijde zbytečný luxus mít v bytě dvě koupelny.
Odpovědět
@livand Mám na to podobný názor, jedna větší je mnohem lepší než dvě menší :) dívala jste se už po nějaké firmě?
Odpovědět
Profilova fotka
@pepinak jaké firmě? Rekonstrukci bychom si dělali svépomocí.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?