Rekonstrukce starého bytu 2kk 35m2

Dobrý den, chci se zeptat, na kolik si myslíte, že vyjde komplet rekonstrukce starého bytu v paneláku, tj. zděné jádro, podlaha (plovoučka), malá kuchyň, koupelna -> vše v standardu. Co jsem se dívala, tak malá kuchyň se spotřebiči by vyšla na cca 40K a koupelna taky tak nějak. V příloze posílám alespoň takto náhled na dispozici bytu. Děkuju moc za všechny vaše komentáře. Hezky den, Viola.
Odpovědět
Dělali jsme byt 45m2 a bez kuchyně vše vyšlo na 300tis . Dělala se i nová elektřina, sdk stropy, obložky, dveře atd .
Odpovědět
@mitoma Dobrý den, rekonstrukce proběhla teď někdy? Včetně koupelny?
Odpovědět
@violav to je jak čekat odpověď ba otázku, kolik stojí auto..🙂 .. takový střed počítejte 10kKc/m2
Odpovědět
@violav ano v letošním roce . Dělala se i nová koupelna když se zbouralo umakartové jádro . Vše dělal jeden řemeslník a elektřinu elektrikář kvůli revizní zprávě . Není v tom cena za pokládku podlahové krytiny,lišt . Kuchyň byla zvlášť včetně spotřebičů za 100tis .
Odpovědět
@mitoma děkuji moc za info. Ještě se zeptám, bylo to v Praze/střed. kraj?
Odpovědět
@japona samozřejmě, že je to budou odhady, přesto jsou tyto skupiny od diskuze, sdílení názorů a radám. Děkuju vám za tip a připodobení k autu mi přijde mimo 🙂
Odpovědět
@violav Středočeský kraj
Odpovědět
@violav to právě není mimo, pokud nenapisete, co od bytu cekate. Např. můžete chtit dřevěnou podlahu za 3000Kc/m2 a nechat si polozit a taky můžete mít laminát z hobbymarketu za 200Kc, kterej si tam naflakate o vikendu.. A cenovy rozdíl si spoctete sama.. Co třeba vstupní dveře, budete měnit? To máte minimálně dvacku.. 🙂
Odpovědět
Ale zpět k odhadu, koupelna za 40kKc, je nesmysl. To je tak možná cena sanitky a nějakých levnějších obkladů. Práce v tom určitě není. Za 40kKc kuchyň včetně běžných spotřebicu (lednice, myčka, varná deska, trouba, digestoř) je taky dost podstrelena..
Odpovědět
Mám dotaz - jak budete organizovat novou koupelnu? Budete zachovávat půdorys? Taky budeme brzy rekonstruovat a nemůžeme tam nacpat vše co je potřeba. Děkuji za jakékoliv tipy.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?