Čím zpestřit tento vstup ?

Ahoj, budeme mít poměrně prostornou chodbu, má ale přeci jen jednu nevýhodu, botníky a skřímě budou až v otevřené části, ale do bytu musí návštěvy vstupovat asi 1, 5 m velmi úzkou chodbou, viz fotka. Vpravo budou dveře od wc a vlevo bílá stěna. Vůbec nevím co na tu stěnu, aby se to trochu víc rozsvítilo. Zrcadlo ne, těch bude dost o kus dál, protože tam budou dvě vestavné skříně a jedna zrcadlová a hlavně tady by zrcadlo odráželo jen záchodové dveře, tak to ne. Máte jiné nápady? Myslím, že nic moc 3 rozměrného se tam nevejde, bude to opravdu velmi úzký vchod.... díky 🙂
Odpovědět
Rodinne fotky
Odpovědět
Ja bych tam dala magnetickou tabuli nebo korkovou nastenku po cele zdi + hacky na klice. Pripadne kombinace obojiho.
Odpovědět
Rodinné scrabble.
Odpovědět
@norikakaa To mame take, ale delala jsem to samo-domo. Strasne se mi to libilo ve farmhouse interierech. Jeste je hezke to doplnit nejakymi artefakty - fotka, vystizny symbol, ...
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě by se vlezl nějaký obraz, grafika nebo velká fotografie. Hlavně ne žádné motivační moudra, citáty a podobné bláboly.
Odpovědět
@puhelin a mohu vás prosím do SZ poprosit o foto?
Odpovědět
@norikakaa Zatim mam taky jen ta pismena a pak motto nasi rodiny. Delala jsem to z korkovych podlozek 🙂 , pismena psala lihovkou (technicke pismo). Prilepene to je oboustrannou paskou. Chtela jsem to z prirodniho materialu.
Odpovědět
@oskar83 souhlasím
Odpovědět
@norikakaa au. omlouvám se, nejsem bydlenkovský typ...au au 😞
Odpovědět
jinak rodinné fotky moc nechci. musely by být extra povedené, od fotografa, aby to nepůsobilo trochu trapně a nevkusně, a i tak nevím...možná jednu, ale mám zkušenost, že mě vystavené rodinné fotky jako návštěvnici přivedly spíš do rozpaků... nahé miminko na fotce, pak pouštění draka, rozmazaná tmavá fotka něčího nosu opatlaného od narozeninového dortu.... já tohle moc nemusím. 😞 Chtěla jsem právě něco vkusného, neutrálního... právě aby se návštěva nelekla, když vejde...
Odpovědět
snad možná nějaký obraz.... ale zas moc nemá smysl, když bude ve tmě...
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám ráda mapy, v bytě jsme taky měli v zádveří
Odpovědět
Článek se načítá
Co mechový obraz?
Odpovědět
mapa je dobrý nápad! nebo třeba i historická, nějak zajímavá ! Pouvažuju! Díky! mechový obraz by mi asi chcípl, bude tam tma 🙂 @luminel @xhex
Odpovědět
Profilova fotka
@myfairlady historická, já uvažuju o fantasy mapách do chodby nebo třeba mapa vašeho města https://www.jsps.cz/
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
@myfairlady Je to častý mýtus. Mechový obraz nepotřebuje žádné světlo. Je stabilizovaný, tzn. netřeba ho zalévat ani už "nežije". Více o mechoch si můžete přečíst i zde https://www.mechovna.cz/pece
Odpovědět
dal bych nějaké obrázky na zeď a trochu věšáčku.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?