Ikea systém pax - poradí někdo?

Zdravím střecháčci! Mám dotaz k systému pax. Neví tady někdo jak pořešit posuvné dveře u skříně, která je řešena v prostoru o šířce 225cm. Naskládala bych tam ideálně tři rámy 75 cm a chtěla bych na ně posuvné dveře bílého skla. Ale konfigurátor mi nechce troje vedle sebe navolit. Mě se kvůli tomu nechce jezdit do OVY, nemáme zrovna cestu :D Není tady nějaký machr přes ikeu, který by mi poradil, jestli má ikea rámy na trojkřídlé posuvné dveře? nebo jak to případně vyřešit, at to není s úchytkama, ale hezky stejné...:) Díky!
Odpovědět
@cankikris myslím, že to nejde, posuvné dveře jdou na korpus 75*2 a 100*2
Odpovědět
Profilova fotka
Můžete jim napsat na chat, oni se ozvou.
Odpovědět
nebo zavolat... Kopíruji ze stránek IKEA: Zavolejte nám od 9.00 do 21.00 na telefon 234 567 890 . V čase od 13h do 19h se nám dovoláte nejrychleji.
Odpovědět
Ten posuv je vzdy pro dve dvere. Mame 2x 150 cm dlouhe. K tomu v rohu 50 cm klasicke kridlo s uchytkou z boku.
Odpovědět
Přes dvě skříně mít posuvy a třetí klasickou otevíračku na panty je blbost? Příp. posuv zatím neřešte a zkuste pak samodomo skrze OBI, Hornbach atd., nebo japonské zástěny, kterými ten interiér zjemníte.
Odpovědět
Děkuji vám za odpovědi, nakonec mi to nedalo a volala jsem na ikeu jak radí a opravdu to nejde. Přemýšleli jsme i nad tím, že posuvné dveře bychom vzali od jiného dodavatele, ale protože já jsem ikeazávislák, od začátku jsem prohlásila chci tam prostě pax a jsme ještě ve stadiu projektování, tak jsem jednoduše zkrátila zádveří o 25 cm aby to vyšlo na dva metry:D Je to asi nejjednodužší varianta, dveře budou dvoje a hotovo :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?