Prosklenné zábradlí u schodiště. Kdo ho vyrábí?

Nemáte někdo prosklenné zábradlí u schodiště? Moc se mi to líbí, ale mám strach abych si na sebe tzv. neušila bič, abych ho nemusela pořád leštit. Případně doporučíte někoho, kdo ho vyrábí?
Odpovědět
Profilova fotka
já bych do toho nešla. Známá ho má a nějak jí nedošlo že se k němu z jedné strany vůbec nedostae. A stále leští a stále leští
Odpovědět
Profilova fotka
my jdeme určitě do skleněného zábradlí, hrozně se mi líbí .. já zase nejsem taková uklizečka, takže mě nejaka cmouha na sklenenem zabradli nerozhodi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@tominana taky se chystame na sklenene zabradli, hlavne kvuli jeho vzhledu. A to ze se to omatla mi zas tolik nevadi - pro me lepsi omatlane sklenene, nez neomatlane neco, co se mi zas tak moc nelibi. Ale asi hodne zalezi na tvaru schodu, aby se to dalo alespon jednou za cas omyt - my bychom meli mit pristupne obe strany skla relativne dobre, takze to urcite nejak zvladneme jednou za cas omyt ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
my taky budeme mit jen ciste sklo :-)
Odpovědět
A obhlíželi jste už nějaké výrobce?Díky
Odpovědět
Profilova fotka
intermonex 60tis. vvsklo 64tis.
Odpovědět
Profilova fotka
I my jsme chtěli skleněné zábradlí, moc se nám líbí, ale cena bylo moc vysoká. Poptávala jsem u 3 firem: jap 88tis., mijatherm 177tis, a vvsklo - to ted nemůžu najít, ale bylo to kolem 100tis. za 6,4 bm. Škoda, že se mi líbí vždy to nejdražší :-(
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 10 měsících
Profilova fotka
Obnovuji tema... Ma uz někdo? Našel někdo lepší nabídku, nez je uvedeno výše? Potrebujeme 1,7m + 1m skleněného zábradlí.... Pokud by tu byl nejaký živnostník, tak poprosím zprávu do IP
Odpovědět
dobrý den celoskleněné zábradlí, celosklo kouty sprchové atyp na míru ,posuvné dveře , dveře otvíravé s hydraulickým zavíráním prosklené přepážky stěny poličky včetně led nasvětlení, zaměřím vyrobím namontuji celá čr .ceny příjemné 2160@seznam.cz
Odpovědět
http://www.davidstolarstvi.ic.cz/foto...
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 měsících
Profilova fotka
opět obnovuji téma .... zábradlí stále nemáme :( nami vybraná firma ani po pul roce zábradlí nedodala,.. takže hledám někoho jiného.... proto prosí,.. kdo vám dělal celoskleněné zábradlí?
Odpovědět
Profilova fotka
@hhranolka A plánujete na to skleněné zábradlí madlo? My právě uvažujeme také o skleněném zábradlí. Nabízejí ho bez madla, ale i s madlem. Jinak mi poptáváme celé schodiště u firmy Lenali.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@evelynka25 ano, chceme i madlo
Odpovědět
Profilova fotka
@hhranolka Tak to jsem rada, ze nejsem divna. Dekuju.
Odpovědět
Profilova fotka
@evelynka25 jejda, proc bys byla divna? :) prece je hloupost davat madlo na druhou stranu a zuzit si tak pruchod... A bez madla ti kazda navsteva bude oblemcavat sklo :-D jinak poslala jsem poptavku i te tve firme, tak jsem zvedava, zda odpovi...
Odpovědět
Profilova fotka
Vis proc tak dekuju? Protoze architektka (ma VLASTNI, jedina a mne draha sestra) mi vcera rekla, ze prece pri mem vzdelani (obalovy a graficky design) prece musim jasne citit, ze to madlo tam proste byt NEMUZE! Jaksi stale nejak ignoruje (ze taky nekdo muze mit jiny vkus, nez ona, i kdyz s ni vetsinou souhlasim, ale tentokrat ne), ze tam nebude bydlet ona, ale my a ze to take nebude platit ona, ale my. Proste vybira jen to, co se ji libi, bez ohledu na penize (a to jsem ji na to uz nekolikrat upozornovala). Pisu asi nesrozumitelne, ale mam toho plnou hlavu a jsem dost ... nestastna. Ja mam naprosto stejne argumenty jak ty a jeste navic, ze kdyz tam pujdou rodice, tak se asi musi neceho prichytit. A mame dva kluky divocaky. A madlo na zed dat nemuzem, protoze tam budeme mit niku. Jsem rada, ze mne nekdo podpori v mem usudku. Jeste jednou dekuju.
Odpovědět
Profilova fotka
@hhranolka Prosim Te precti si prispevek ve foru. Zapomnela jsem Ti ho adresovat.
Odpovědět
Profilova fotka
@evelynka25 tak opravdu klid, madlo na skle je pekne a funkcni! ... Jen nas to lehce zruinuje... Nevim, proc je to sklo tak drahy :(
Odpovědět
Profilova fotka
@alodi od koho mate nakonec zabradli a za kolik? Dik
Odpovědět
Profilova fotka
@hhranolka nemáme sklo, ale nerez. Kvůli kolaudaci bylo potřeba rychle, do skleněného jsme nemohli v tu chvíli investovat..developer nabídl nerezové hezké, tak máme to.
Odpovědět
My jsme poptávali u jedné firmy,která dělala skleněné zábradlí sousedce,ale nakonec jsme zvolili místní sklenářskou firmu....Cenově vycházelo u obou stejně,ale rozhodlo,že se jedná o místní firmu,takže jednodušší komunikace.
Odpovědět
Profilova fotka
@alodi aha... No my zkolaudovali bez zabradli :) @janicka006 a kolik metru mate zabradli a na kolik vas to vyslo? My to zadali take mistni firme a ta ho od unora jeste nedodala :(
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 letech
Pokud ještě někdo budete schanet zabradli jakékoliv nebo jiné ocelové doplňky k domu jako posuvné brány a branky ozvěte se mi vyrobím na zakázku dle vašich požadavků . 608101438
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Jak jste nakonec vybrali ? chceme skleněné zábradlí použít na terasu cca 10BM, rádi bychom kouřové sklo kvůli soukromí. Zajímají mne zkušenosti. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
@spaly jaky mas financni limit? pokud bys chtel bezramove, musis pouzit lepene sklo ze dvou kalenych min 16-20mm (8.8.2 ci 10.10.2)- dle zpusobu uchyceni cena kolem 15tis za m2. u te 16ky bych pocital jeste s madlem nahore. pokud budes chtit ramove tak si muzes vybrat nerez ci drevene sloupky a staci pouzit obycejny connex min. tl. 8,76mm (4.4.2) pro svepomoc muzu doporucit umakov.cz - vyrobce prvku pro nerezove zabradli. ja tam kupoval kotvy na moje zabradli na balkon i na to bezramove do fr. okna (fotky u mne ve fotoblogu)
Odpovědět
@jumpmans No tak to je částka kterou jsem nečekal, teda slyšel jsem o ni, ale myslel jsem, že bude nějaká alternativa, popřípadě se najde někdo kdo to uděla levněji. 150 000 Kč můj rozpočet přesahuje o větší polovinu_)) děkuji za doporučení na danou stránku jsem včera narazil, ale docela mám strach s něčím takovým manipulovat- uvidíme
Odpovědět
Profilova fotka
@spaly no neni to levna sranda. Puvodne jsme na bylkone chteli taky bezramove ale vzhledem k cene a problemum s kotvenim jsme nakonec sli jen do sklenenych vyplni a bezramovou tabuli dali jen do toho fr. Okna. Jijak pokud bys chtel delat svepomoci tak se asi dostanes nize. Samotne sklo 8.8.2 jsem pred dvema lety v ertl glass kupoval za 5000 /m2. (Ale bylo cire a s 4 dirama) Profil vychazi nekde kolem 3500 a metr. Kulate kotvy jsou trochu levnejsi. Taky je potreba pocitat ze je to tezke jako krava a musis mit i velmi dobre promyslene do ceho se to bude kotvit a jak. Na druhou stranu je to bezpecnostni prvek takze je otazka zda chces venovat hodne. Casu studiu a riskovat ze to pod nekym povoli pokud neco udelas blbe. Jak mas terasu vysoko?
Odpovědět
jedná se mi spiše o stínění je to výška cca 3 metry s tím jsem chtěl spíše ať to má stínící funkci samozřejmě ale i ochranou, zatím nemáme děti takže ta ochraná ještě tak nějak nespěchá...chtěl jsem něco takového ať se to ukotví na venkovní straně , zastíní to, ochraní a umožní sedět třeba i na atice
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?