Sklopné sedátko do předsíně, kde sehnat?

Prosila bych o radu zda existuje nějaké sklopné sedátko do předsíně které by zjednodušovalo obouvání. Teda ani ne zjednodušovalo, ale spíše udělalo pohodlí při obouvání pro starší generaci. Na pevné sedátko nebo židličku tam není dost místa. Jediné co jsem našla podobného jsou sklopné sedátka do sprchových koutů což asi není (popravdě i cenově mně překvapily) úplně ono. Poradíte? Máte doma něco podobného?
Odpovědět
Profilova fotka
Mám, můžu vyfotit, v předsíni plní svůj účel perfektně, ale já už si nepamatuji kde jsme to kupovali, tuším, že cena byla kolem 1000 Kč. Můžu zjistit u manželky, pokud chcete. x-)
Odpovědět
@onetwogo Také by se mně do bytečku hodilo, prosím o foto a informace. Díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Už to, dle manželky, máme několik let, kupovali jsme přes internet, původně je to do sprchy, nabídka i dnes je široká, např.: https://www.google.cz/search?q=sklopn...
Odpovědět
tohle vypadá perfektně. I ta cena je dobrá. Moc děkuji za tip.
Odpovědět
Ještě jedna drobnost, nevím jakým způsobem je to sedátko ukotveno na zdi, kolika šrouby. Myslíte, že 10cm Ytong (což je zeď na kterou bych to chtěla dát) to udrží a časem se "nevykloktá"?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 letech
Profilova fotka
Dobrý den, je možné mi zjistit, kolik nabíhá do prostoru při rozloženém a složeném stavu? Děkuji Petr
Odpovědět
Profilova fotka
@onetwogo Dobrý den, je možné mi zjistit, kolik nabíhá do prostoru při rozloženém a složeném stavu? Děkuji Petr
Odpovědět
Profilova fotka
@petr_farsky Cca 50 (složené) a 330 mm (rozložené)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?