Malby na stenu do detskej izby. Je to velmi náročné?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahoj skusala to uz nejaka maminka?je to velmi narocne??ja by som to chcela dcerke do kupelky,no neviem ci sa to bude dat nejak prelakovat :-N =-) poradi niektora maminka??
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
zade • Včera o 12:43 Chceli by sme malovat na steny v detskej izbe nejake motivy. Absolutne sa vsak nevyznam v tomto smere. Ake farby su vhodne? Cim sa to maluje, aby sa to neskor dalo popripade lahko prekryt? Existuje niekde na webe aj nejake sablony? Dakujem za vsetky rady. katarinas • Včera o 13:14 Ahoj, my sme si objednali sablony na mimibazare, dostali sme k tomu aj popis prace a pouzitie farieb... Skus pozriet na predlohy.sk mimulik • Včera o 13:14 ahoj.. šablóny sú..pouri mimibazar bo minibazar..už presne neviem ale keď dáš do google šablóny na maľovanie na stenu tak ti to vyhodí.. ono je na tebe čo tam dáš..pekného je veľa..mne sa páči macko pu a kamaráti alebo sú tie myšky alebo me to you..to je aj keď bude väčšie ale to asi pre dievčatko viac..potom autíčko z cars.. ja som si to do obývačky robila tak že som to presvietila cez projektor..a maľovať môžeš aj farbami na stenu..to je v podstate jedno
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Ahojte, nasla som este toto: malovaniestien, wallpainting
Odpovědět
Profilova fotka
moja švagrova to vyriešila fajn "originálne" na malovku dala krásne Disney /vätšie rozmery/ nálepky Bambi,macko Pú a pod. :-) a kedy chce tak im to zmeni a ma to i bez malovania 8-)
Odpovědět
lacherka • 1d • Dnes v 17:36 Chceme synovi vymalovat nějak pěkně pokojíček dekorační malbou na zed, máte zkušenosti? můžete někoho doporučit popřipadě máte nějaké foto pro inspiraci? aponchie • 1d, 471tt • Dnes v 17:39 ja jsem malovala Krtecka zajicka mycku a paloucek pres celou jednu zed akrylovyma barvama stetcem a valeckem podle knizni predlohy(parkrat jsem to zkusila na papir a pak naostro na zed)jen ne tuzkou!!!jde dost zle premalovat kejka • Dnes ve 20:45 Namalovala jsem přes celou zed malýmu velký sluníčko,duhu,ptáky,motýly a kytky.Bohužel to za nějaký čas vzalo za své,protože to zdrápal,tam kam došáhnul :-| Ted to vypadá příšerně :-D :-D aponchie • 1d, 471tt • Dnes ve 20:47 jak zdrapal? :-D blee ja jen jak si predstavim ten zvuk nehtu :-N
Odpovědět
Ahoj, taky jsem malovala na zeď podle předlohy...kuk do albíčka: http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Ahojda, taky chci vymalovat dětský pokoj, problém je, že hledám spíš inspiraci. Namalovat na zeď obrázky, ornamenty, neni takový problém. Mimo to šablony jsou někdy až moc drahé. Ale můj největší problém je v tom, že máme menší pokoj a musím zkombinovat klučičí (11 let) a holčičí (2 roky ) Zasílám jen ukázku toho, že ornament meze neklade :) Ale hotový to ještě neni 8-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Ahojte :-) já se pokusím namalovat na zeď do pokojíku něco takové ;-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?