Máte skúsenosť s nábytkom na mieru? Výjde drahšie?

ahojte.Máme domček,3+1,je dost maličký,bez zárady iba s dvorčekom na grilovanie,posedenie. Detská uzba má cca 12-13m2 a je mierne skosená. Mldšia dcéra je ešte v postielke,staršia má klasicku postel.Chceme im kupit poschodovu,bohužial sme limitovaný výškou stropu a dve postele do L sa nevojdu.Moc sa nám páči tento typ postele: http://www.patro.cz/objects/107516357... super su hlavne tie schodíky,ktroé su zároven uložným priesorom. Máe skusenosti s nábytkom na mieru?Výjde asi drahšie ako kupované v predajni,že? Nemožeme si dovolit kupovat postel za viac ako 20tisíc,potrebujeme vyrišeit v detskej izbe spánok,hraciu čast a zároven aj mysliet na školu pre dcéru,teda stolík,stolička.. čo hovoríte na tuto postel|?Ďakujem.
Odpovědět
@bertica.h Ahoj, moje děti mají pokojíček kolem 13m2, taky musíme vyřešit postele, s tím že jedna by byla vyvýšená, ale rozhodně se bránim palandě, není to zdravé, protože tomu nahoře zbývá od stropu hodně málo místa a je tam špatný vzduch. Budeme řešit umístění postelí podobně, jako je to na obrázku. Horní postel nebude tolik vysoko jako je to u palandy a spodní bude částečně šoupnutá pod ní, čímž se ušetří místo, pod tou vysokou bych chtěla skříňku, aby to byl jeden kus nábytku. Psací stůl budu řešit deskou pod okno přes celou šíři pokojíku, v Ikea se dají koupit samostatné zásuvkové díly http://www.ikea.com/cz/cs/search/?que... tím se též ušetří spoustu místa. A vlastně i peněz. Jedinou naší výhodou je, že máme místo na chodbě na vestavěnou skříň přímo proti pokojíku, takže děti nebudou muset mít v pokoji skříň, která zabere spoustu místa. Jen bych být vámi, koupila rovnou nějakou neutrální postýlku, která bude pro děti vhodná i za několik let. Tahle je vyloženě dětská a to nemulivim o té barevnosti, která se časem nemusí hodit, když budeš chtít vymalovat.. Já dávám přednost bílému nábytku. Truhlář jí podle mě do 20 tisíc určitě udělá. Ještě pohledám další obrázky, které mě inspirovali a hodim ti to sem ;-)
Odpovědět
takhle přesně to chci, už jsem to našla
Odpovědět
dakujem moc ;-) ten link z IKEA mi ale nefunguje. my sme dom už kupili z vstavanými skrinami(mám myslím aj fotku v albe)a neviem čo s nimi,vyhodit ich nemožeme a pretapetovat asi nieje dobrý nápad..takže my by sme chceli ladit izbu do slabunko zelenej a žltej barvy. tieto fotky prosím ta máš z akej stránky?dakujem pekne.
Odpovědět
@nikka.vo my už chceme kupit normálnu patrovu postel,už postielku samozrejme kupovat nebudeme,chceme to prerábat v lete,to bude mat staršia skoro 6rokov a mladšia 2roky. ;-)
Odpovědět
@bertica.h na stránkách Ikea stačí zadat zásuvkový díl ;-) Jinak už nevim co to bylo za stránky, já hledala jen inspiraci, nechám to udělat od truhláře, tak si vždycky ukládám jen obrázky přes google vyhledavač . ;-) Originál vim, že byl pekelně drahý ;-)
Odpovědět
dakujem velmi pekne. my sme si nedávali nikdy nič na zakázku robit,bojím sa že to bude drahšie ako si možme dovolit...ale som rozmýšľala dat rovno spravit u nho aj písací stol pre malú...dakujem.
Odpovědět
Profilova fotka
@bertica.h Ahojky, také jsme řešili malý prostor v dětském pokojíčků. Ptala ses na nábytek na míru, tak ano zkušenosti máme, vlastně kromě obývací stěny máme veškerý nábytek dělaný na zakázku. Spokojenost je tedy maximální, nehledě na to, že si nábytek může člověk navrhnout sám, tak i ta konečná fáze perfektně licuje. Chce to, ale najít odborníka. Jinak 20 tis. za postel jsme určitě neplatili, pokud by Tě zajímala cena u našeho pokojíčku za celek, tak písni do IP. ;-) Uložné schodiště máme také, je tam neskutečně místa, vejde nám tam snad 50 plyšáků. :-D Z hotových pokojíčků bych si uměla také vybrat, ale ta cena byla 2-3 krát vyšší než u naší vestavby (vybírali jsme z italského designu) nehledě na to, že bychom to do toho malého prostoru nedostali.
Odpovědět
@nikka.vo ahoj moc te prosím..odkud máš tyto linky cos mi poslala?chtěli bychom se podívat na rozměry a cenu..kdyby se dalo..děkuji .Katka.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 11 měsících
Nábytek na míru je určitě dražší,ale je to na míru prostě někdy to musí dělat firmajak by to jinak vypadalo mě tyhle věci dělá truhlářství www.stoho.cz
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?