Patrová postel

Profilova fotka
Nevíte, jestli se dá někde sehnat patrová postel, která je nahoře min 120 cm? Nějak se mi nedaří najít. Syn chce spát na patře, ale na 90 se nevleze.
Odpovědět
@bridekengee bez urážky pokud je tak obézní že se na 90 nevleze tak jedině zkusit truhláře co by to udělal z pořádného masivu. Postele mají jen určitou nosnost.
Odpovědět
Dát udělat na míru? To je asi nejrozumnější řešení. Když píšeš, že na 90 se nevejde, tak asi to bude chtít i pevnější postel.
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od huchu:

Dát udělat na míru? To je asi nejrozumnější řešen…
@huchu Také bych řekl, že to je asi nejrozumnější řešení. Nebo běhat a shánět po prodejnách, to není bůhvíco.
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od richardd2:

@huchu Také bych řekl, že to je asi nejrozumnější…
@richardd2 Vždyť ano, neboť pokud je tam takový požadavek, nebo tedy několik, tak je jednodušší to předestřít nějakému mistrovi, aby podle toho postel vyrobil.
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od edison101:

@bridekengee bez urážky pokud je tak obézní že se…
@edison101 bez urážky, ale takovou odpověď může napsat jen ..... .
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od bridekengee:

Nevíte, jestli se dá někde sehnat patrová postel,…
@bridekengee prodávají ji třeba tady v bazaru: https://www.sbazar.cz/Maty.bozkov/det...
Odpovědět
@kekita a proč není to pravda? pokud se jako dítě nevleze na 90cm ? Za mých mladých let jsem spával s přítelkyněmi na patrové 90 a vlezli jsme se. 😉
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od edison101:

@kekita a proč není to pravda? pokud se jako dítě…
@edison101 protože o zakladatelčině dítěti nic nevíš. Znám spoustu lidí, co se prostě nevlezou na postel a v noci "cestují". Nebo mají např. zdravotní problém, že musí mít ruku/nohu v noci podloženou v určité pozici a proto zabírají víc z postele. Nebo mě ještě napadá, že některé děti, aby se cítili bezpečně, potřebují být obloženi plyšákama a pak je ten problém, že už se na standardní šířku postele nevlezou. Nebo třeba chce, aby mu před usnutím rodiče četli pohádku a leželi vedle něho - na devadesátku by se nevešli... Je milion důvodů proč to může být, tak si myslím, že není třeba takhle zbytečně útočit a zraňovat. P.S.: Pokud ses na palandu vešel i s přítelkyní a přežila to a nepropadla se pod vámi, tak nevidím důvod, proč by klasická postel nepřežila jedno malé dítě.
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od kekita:

@edison101 protože o zakladatelčině dítěti nic ne…
@kekita představ si nepropadli jsme se a že jsme ji dali zabrat. Ale to byla ještě stará poctivá komunistická .Ani nevím jakou měla nosnost. 😁😁 A to je to co tazatelka neupřesnila z jakého důvodu potřebuje širší postel. Malé dítě se vleze na 90 i s plisakama natahlou rukou atd. A já na nikoho předtím neútočil jen jsem napsal že pokud je tak obézní že se nevleze je lepší truhlář aby jí udělal masivní. A pokud obézní není stačilo odepsat není to kvůli obezitě jeto z jiného důvodu. Osobně nikoho obězniho nekrotizuju když ho neznám můžou být obézní z důvodu nemoci atd. Ale pokud vím že nemocny není tak mu v pálím vše narovinu z plných plic.
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od kekita:

@edison101 protože o zakladatelčině dítěti nic ne…
@kekita přesně, někdo položí normální dotaz a pár jedinců si zde honí ego. Chtěl bych edison101 vidět v reálném životě, jaký je to borec. Toto fórum jde to háje, možná právě proto, že tu někdo položí normální otázku a dočká se odpovědi, ať si koupí 90tku, že on za komára se na to s přítelkyní vlezl 😀😀 wtf Jestli to stačí edison101 musí to stačit každému.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?