Pokojíček pro dvě holčičky v podkroví

11. čvc 201890

Ahoj, přidala jsem se na modrou střechu, protože právě řešíme pokojíček pro holky (za chvilku 4 a 2 roky), akorát je v podkroví, takže šikmina, jinak je celkem prostorný 4x5 m. Uvítám nápady, jak pokojíček zařídit, trochu si nevíme rady, pod šikminu se nám třeba nevleze patrovka (a té se i zatím bojím, jsou malé) a zatím bychom holkám chtěli hlavně nechat prostor na hraní. Jak máte vyřešeno vy?

• Chtelo by to pudorys, kde je sikmina, dvere, okna, co vse tam ma byt, jak velike, atd. My zarizujeme taky 2 pokojicky, ale pro kluky, pod sikminou. Nakonec jsem musela poprosit designerku, protoze ta sikmina svadi dost k nabytku na miru, takze at to pak nejak i vypada, kdyz uz to tolik stalo. Na jednu stranu ty sikminy dost omezuji, ale kdyz se s nimi dobre clovek popere, jsou to krasne mistnosti. My budeme dokoncovat co chvile rostouci pokojik pro starsiho (3roky), tak pak muzes kouknout. 🙂

• @makymj  o nábytku na míru jsme taky uvažovali... spíš bych teď jen potřebovala inspiraci, na googlu toho je dost ale nic moc reálného ("katalogové" fotky). Možná nakonec taky skončíme u nějakého architekta, nevím...

• Máme pokojíček i holky jako Vy 🙂 Vchod do pokojíčku z širší strany, kde není šikmina. Nábytek zprava - vysoká skříň na oblečení, dále postel té 2leté růžová z Ikea, bílý čtvercový stoleček z Ikea, dále druhá postel té 4leté, asi 30cm volného prostoru, konec zdi -roh. Následně na další zdi okno, za ním dva zdobené pytle s hračkami. Na další pokračující zdi, kde je šikmina máme gauč-postel a vedle bílá dvojkomoda z Ikea a vedle ní v rohu křeslo. Na další zdi pak polokruhový velký stůl přiražený ke zdi a pod ním krabice s hračkami. Toť vše. 🙂

• Sponzor fóra
  • @jitule_kapr  Ja doporucuji opravdu designera. Ja jsem tak spokojena s tim, za "par korun" uzasny vysledek. Rozhodli jsme se pro nej na posledni chvili a vubec by me nenapadlo, ze tohle vse by se tam dalo vymyslet 🙂 Klidne vam poslu do ip nas navrh pokojicku. Uz je v podstate cely hotovy, ale na te vizualizaci to lip vidite pohromade, jinak realita je mnohem krasnejsi!

• @jitule_kapr  Chce to více informací, zkus nakreslit zhruba půdorys, ať jde vidět, kde jsou ty šikminy a pak můžeme lépe poradit. Jinak na poschoďovku bych řekl, že by mohly být ještě malé, ale záleží co a jak umí. Ale viděl jsem, že se dají pořídit postele, které se dají dát jako klasické dvě nebo pak smontovat jako poschoďovka.

• Resim tu samou situaci...sikmina ,3x4 a holky 2 a 4 roky😊
    Pravda ue zalezi jaky je sklon strechy a kde mate okna. Jeste premyslim zda pokoje nepropojit do jednoho(zatim) ale do sikminy dame pravdepodobne postel na rovnou stenu skrine neb pod sikminu se nevlezou velke a holky potrebuji hlavne na poveseni a casem stul pod okno....jinak sikmina je dobra na skrine na miru ci boxy na hracky to tam castecne budeme mit my.

• @makymj  pošlete mne kontakt na designéra, se kterým jste byla spokojena? Moje designerka je čerstvě na mateřské a já bych potřeboval jeden prostor vyřešit, klidně i do sz, díky.

• Můžete mrknout ke mě do alb, mám tam návrhy různých pokojíčku, i podkrovních, všechno dělané pro reálné pokojíčky

• Řešili jsme podobný podkrovní problém. Nemohli jsme si vybrat a nakombinovat jak jsme chtěli, aby to tam sedělo. Vyřešili jsme to nábytkem na míru https://www.gabon.cz/rubrika/detske-pokoje/. Je to samozřejmě trošku dražší, ale sedí to jak p.... na hrnec a prostor využit ideálně!

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Články od našich partnerů
    Levnější stín s venkovní roletou VELUX
    HELUZ opět hledá fotku, která zastíní všechny ostatní
    Ulehčete si rekonstrukci střechy se Zlatou taškou
    Archiv článků od partnerů