Sedací vak, máte zkušenost?

Ráda bych koupila k Vánocům devítiletému synovi do dětského pokoje sedací vak. Máte někdo zkušenosti? Na trhu je jich velké množství, ale jaký typ je dobrý? jak velký vak pro takhle velké dítě? Díky všem za rady.
Odpovědět
Profilova fotka
@dracula máme vaky dva,první dostala dcera,jen takovou jak ho nazývají hruška,no nemá chybu,člověk se do něja zaboří a už by nejradši nevstal,tak jsem byla nadšená a pořídila jsem manželovi obří(200x140cm),aby si v něm mohl lebedit a teda takhle velký už nikdy,je tuhý,vůbec se nevytvaruje,jako ten malý a nejradši bych se ho zbavila,jen zabírá místo :-(
Odpovědět
@agness409 A jaký typ máte a pro jak starou dceru? Díky.
Odpovědět
Profilova fotka
@dracula máme z jysku-jmenuje se coral a dceři je 9 let,ale pohodlně se sedí i mě a myslím,že to zvládnou zas i mladší děti .-)
Odpovědět
Sedací vak jsem si jen zkoušel v prodejně, no a nadšený jsem moc nebyl. Sice pohodlné, ale k práci určitě ne a vadilo mi, že jsem si nemohl opřít hlavu.
Odpovědět
Profilova fotka
my máme též vak,plně využíváme,rozměr cca 160x 140 veliký a během 2 let už jsme musely doplňovat min. 2x půl vaku kuliček. PC vaku byla 2000 a další 1200 už stály náhradní kuličky a nyní už by opět potřeboval doplnit :(.
Odpovědět
@renattta Tak to jsem netušila, že kuličky takto splasknou... Ještě popřemýšlím. A odkud ho máte? Jaký?
Odpovědět
Profilova fotka
my máme od kampet, vzala jsem ho v bavlněném potahu pro malou, jednoduše vysleču a vyperu v pračce. Ono je asi rozdíl,kdo vak používá, oblíbil si ho totiž manžel,který má o 80 kg víc než dcera :DDD, tak se to rychleji splaskne :DD. u nás je vyúžívaný denně u telky
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?