Výroba Kallax

Dobrý den, chceme s manželem vyrobit něco jako Ikea Kallax v bílé barvě. Jaký typ desek by jste nám doporučili?
Odpovědět
Proč si to komplikovat kupte ten kallax a je to ne? 🙂
Odpovědět
Tak do Ikei se teď hnát určitě nebudu. A za dopravu platit 300,- když cestou tam a zpátky projedu max 100,- se mi teda dávat nechce. To si to opravdu radši vyrobím a i mě to baví
Odpovědět
Bud lamino, 18 mm, po obvodu tuplovane desky, police klasicka tloustka. Nebo masiv - sparovka. Obdobne tloustky. Natrit bilou barvou.
Odpovědět
Profilova fotka
@sissive Teď záleží kde to lamino či další materiál koupíte když jsou velké obchody zavřené. Jedině u nějakého truhlář to nechat nařezat. Protože u lamina musíte ohranit seříznuté hrany. Takže bez cizí pomoci se stejně neobejdete teda pokud nemáte patřičné zařízení se kterým to zvládnete. U klasické překližky to máte jednoduché tam jen nařežete a můžete sešroubovat a nalakovat. A zase záleží co se vám líbí aby vám to ladilo s interiérem. Možností je spousty. 😉
Odpovědět
@jarin1 ale pořád fungují e-shopy. Soused je truhlář, takže ten by nám to nařezal. To není problém. Děkuji
Odpovědět
@puhelin Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
@sissive No vidíte jak je to jednoduché , asi bych zašel rovnou za truhlářem a probral to s ním. Třeba tam bude mít taky nějaké to lamino či překližku. Tak ať se vám pěkně kutí. PS: Já bych šel do lamina. Taky jsem z nej vyráběl stůl pod TV a věšák. 😉 a samozřejmě kuchyň.
Odpovědět
@jarin1 děkuji za doporučení. Uvidím kde seženu🙂 Pak sem dám výsledek
Odpovědět
@jarin1 Ja mam radeji masiv. Smrkova nebo dubova sparovka.
Odpovědět
Profilova fotka
@puhelin Ale jo dřevo určitě nezavrhuji mě se také líbí hodně věcí z masivu, třeba konferenční stolky z fošny které jsou následně zalité pryskyřicí. viz foto.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?