Výroba Kallax

25. bře 2020100

Dobrý den, chceme s manželem vyrobit něco jako Ikea Kallax v bílé barvě. Jaký typ desek by jste nám doporučili?

• Proč si to komplikovat kupte ten kallax a je to ne? 🙂

• Tak do Ikei se teď hnát určitě nebudu. A za dopravu platit 300,- když cestou tam a zpátky projedu max 100,- se mi teda dávat nechce. To si to opravdu radši vyrobím a i mě to baví

• Bud lamino, 18 mm, po obvodu tuplovane desky, police klasicka tloustka.
    Nebo masiv - sparovka. Obdobne tloustky. Natrit bilou barvou.

• Sponzor fóra
  • @sissive  Teď záleží kde to lamino či další materiál koupíte když jsou velké obchody zavřené. Jedině u nějakého truhlář to nechat nařezat. Protože u lamina musíte ohranit seříznuté hrany. Takže bez cizí pomoci se stejně neobejdete teda pokud nemáte patřičné zařízení se kterým to zvládnete. U klasické překližky to máte jednoduché tam jen nařežete a můžete sešroubovat a nalakovat. A zase záleží co se vám líbí aby vám to ladilo s interiérem. Možností je spousty. 😉

• @jarin1  ale pořád fungují e-shopy. Soused je truhlář, takže ten by nám to nařezal. To není problém. Děkuji

• @puhelin
    Děkuji

• @sissive  No vidíte jak je to jednoduché , asi bych zašel rovnou za truhlářem a probral to s ním. Třeba tam bude mít taky nějaké to lamino či překližku. Tak ať se vám pěkně kutí.
    PS: Já bych šel do lamina. Taky jsem z nej vyráběl stůl pod TV a věšák. 😉 a samozřejmě kuchyň.

• @jarin1  děkuji za doporučení. Uvidím kde seženu🙂 Pak sem dám výsledek

• @jarin1  Ja mam radeji masiv. Smrkova nebo dubova sparovka.

• @puhelin  Ale jo dřevo určitě nezavrhuji mě se také líbí hodně věcí z masivu, třeba konferenční stolky z fošny které jsou následně zalité pryskyřicí. viz foto.

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Články od našich partnerů
    Tepelná čerpadla BOSCH lákají nízkými náklady a snadnou obsluhou
    Cihly HELUZ zvyšují akustický komfort v bytech i kancelářích
    Levnější stín s venkovní roletou VELUX
    Archiv článků od partnerů