Cena za pokládku zámkové dlažby na klíč

Mám rychlý dotaz - jak se asi pohybují ceny za pokládku zámkové skladebné dlažby na dvorek, zpevněnou plochu na zahradě a cestu vč. osazení obrubníků a přípravných prací (štěrkové podloží, zhutnění apod.)? Resp. lze někde konkrétně najít na internetu ceník prací, od kterých se člověk coby laik mohl odpíchnout?
Odpovědět
Profilova fotka
U mě to teď firma dělala za 1200/m2 se vším kolem (štěrk, příprava podkladu..betonování obrubníků....)
Odpovědět
Díky moc, bylo to nedávno za těch 1200/m2 nebo před pár lety? Jde mi o to, že letos jsou ty ceny asi už jiné.
Odpovědět
Profilova fotka
Ja to mel jeste pred mesicem 🙂 ... ale nevim jestli to je moc nebo malo nebo normalne 🙂) nepatral jsem po tom, prislo mi to v pohode
Odpovědět
@maondry na netu je https://www.cenikyremesel.cz/
Odpovědět
Profilova fotka
Těch 1200/m2 je taková normální cena. Pohybuje se to od 1000 - 1400/m2 záleží na dlažbě, jakou vyberete.
Odpovědět
Profilova fotka
8let zpátky chtěli za položení obyč zámkovky včetně práce 1tis kč, tak jsem se do toho pustil vyloženě sám, udělal sem to za třetinu.... viz fotky v blogu
Odpovědět
Profilova fotka
Nám dokončili zpevněné plochy asi mesiac dozadu, firma na klíč - materiál plus práca dohromady nás v prepocte vyšlo na 2500 Kč na metr ale na terasu sme dávali drahsiu dlažbu, cena so základnou variantou bola cca 1700/metr
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsem přemýšlel. Zátěžovou zámkovku pod auta ke garáži jsem si nechal udělat. 2roky zpět to bylo cca 1000Kč/m2 vč. zámkovky. Ale kolen baráku jsem si to už udělal sám. Úspora je taková, že si budu moct dovolit hliníkový přístřešek nad terasu. 😄 Akorát zámkovka nebyla za týden, ale za 2 měsíce. 😄
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?