Pokládka zámkové dlažby

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, máte někdo zkušenosti s pokládkou zámkové dlažby na stání pro auto, chodníčky, ...? Postup, jaká dlažba je kvalitní, síla kostek, atp.? Děkuji za info.
Odpovědět
1
2
Ahojte, poradte; do zahrady (kde su uz hracie prvky) chceme dat urobit chodnik pre deti, aby sa nan mohli vozit na bicyklikoch, odrazadlach a pod. Myslime, ze nejlepsie riesenie bude zamkova dlazba. Najskor vsak potrebujeme odstranit stare ihriska (t.j. betonove obruby). Viete poradit, kolko asi stoji odstranenie betonov a polozenie 35 m2 dlazby? Na co by sme si mali dat pozor pri realizacii?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
Dával jste někdo pod zámkovku geotextilii proti prorůstání plevelu?
Odpovědět
Profilova fotka
@bublina88 Zámkovku nám pokládala firma, a pokud vím, tak geotextilii nedávali.
Odpovědět
Profilova fotka
@bublina88 pokud se zámkovka zaspáruje křemičitým pískem, tak by se plevel neměl objevit (my jsme geotextílii nedávali)
Odpovědět
Profilova fotka
Geotextília nemá nič spoločné s plevelom(ak vám to niekto tvrdí tak vás klame).Kremičitý piesok je len predražené špárovanie .
Odpovědět
Profilova fotka
@antonmesaros a čím byste tu zámkovku zaspároval? Obyč pískem?
Odpovědět
Baby vsetky mate pravdu len na zaciatok to trebba dobre vymerat a vsetko bude fajn . postup mate spravny. @zuzaaanka @aurinko @dali @zuzaaanka
Odpovědět
@catt82 bud piesok alebo jemne drveny kamen lomovy ten je original na to.
Odpovědět
@zuzaaanka Pokladam zamkovu dlažbu.
Odpovědět
Profilova fotka
@stefanik111 volala jsem do 2 blízkých lomů a v obou mi řekli, že na spárování dlažby mi nic nabídnout nemohou, pískovnu v blízkosti nemáme...A tak máme zaspárováno tím předraženým křemičitým :-)
Odpovědět
@bublina88 Geotextilia pod zam. dlazbu je nezmysel, burina sa medzi sparami objavuje nie preto, ze rastie zo spodu ale preto, ze do spar sa ti casom dostane prach, hlina a pod., v com casom zacne rast burina. Tam nepoomoze nic, ani neviem aky piesok na vyplnenie spar, kedze casom sa tam prach a hlina nazbieraju VZDY. Potom medine uz vyrastenu burinu striekat pripravkom na jej odstranenie.
Odpovědět
Profilova fotka
@catt82 obyčajným žltým pieskom.
Odpovědět
Článek se načítá
Zdravím, plánujem položiť zámkovú dlažbu pod osobné auto. Všetko vykopané, pripravené. Keď som kupoval makadam prekvapili ma otázkou či chcem čistý makadam, alebo makadam s jemnou frakciou štrku (čiže nie je úplne čistý). Oba sú vraj vhodné pod dlažbu, len ten so štrkom treba viac "užabovať". Neriešil by som to, ale je o takmer polovicu lacnejší:) Máte s tým niekto skúsenosti? Nepokazím tým niečo?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 8 měsících
Ahoj, potřebujeme dodělat příjezdovou cestu-navést jemné kamenivo a potom položit zámkovou dlažbu, mohli byste mi poradit nějakou kvalitní firmu z Brna nebo okolí, která za to bude chtít rozumné peníze? Díky moc
Odpovědět
Profilova fotka
hladám partiu na zhotovenie zámkovej dlažby komplet aj s podkladom a obrubníkmi -okolie HC,Sereď Množstvo upresním. Prípadne aj zhotovenie plota (zo zaliev.tvárnic) pred domom cca 15 m vrátane brány
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?