Pokládka zámkovky

Zdravím, nenechali jste si někdo pokládat zámkovou dlažbu a obrubníky poslední dobou? Zajímala by mě aktuální cena, kolik si za to berou. Písek, podklad, cement, obrubníky i dlažbu mám. Jde mi jen o cenu za práci. Díky
Odpovědět
@tomi_28 Všechno důležité máte, no tak hurá do toho, venku začíná být pěkně 🙂 Ušetříte a ještě budete mít dobrý pocit z udělané práce.
Odpovědět
@tomi_28 čistá pokládka dlažby se srovnáním navezeneho a rozhrabaného štěrku jsem platil 200kc/metr. Nabidky byly i 400... za dořezy jsem dával 4k na 100m2, ale to je individuální dle členitosti.
Odpovědět
@petr13 upřímně si na to netroufám, nemám s tím zkušenosti. Kdyby to byl pochozí chodník u domu, tak ještě ano, ale je to vjezd do kopce a stání před garáží.
Odpovědět
@mpavka mám nabídku na 600Kč za metr. Je v tom zhutnění, vykopání a usazení obrubníků, pokládka a pak jestě utažení znova žehličkou. Nevím jestli je to hodně nebo málo, ono to pak na tu plochu hodí celkem balík.
Odpovědět
@tomi_28 aktuálně mám nabídku 430 Kč, na podzim jsem měl nabídky okolo 550-600 Kč.
Odpovědět
@michal_rybar na komplet jo s obrubníkama i předprácema? Nebo jen na finální pokládku?
Odpovědět
@tomi_28 finalní pokládka
Odpovědět
@tomi_28 jestli to máte s obrubniky a navazenim l a hutnenim podkladu, tak těch 600 je v poho. Plus bych se zeptal na ty dořezy, většinou to měli zvlášť. Já měl 1m obrubníku za cca 80kč, ale to je teď nereálné. Štěrky mi navezl bagr, svépomocí hrabani a hutneni.
Odpovědět
@mpavka ano je v tom vykopání a uložení obrubníků, srovnání a zhutnění podloží, pokládka dlažby i dořezy.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?