Zámková dlažba

Profilova fotka
Dobrý den,chtěla bych se zeptat odkud jste si objednávali zámkovou dlažbu.Cenu mame určenou cca do 330kč m2,ale aby doprava nevyšla majlant.Jedna firma nám nacenila dopravu na 10000kč.Což je vážně moc.Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Doprava mě stála pro dvě jízdy po 9 paletách 2095. Vzdálenost jsem měl asi 20km od místa nakládky.
Odpovědět
Profilova fotka
@hajglish zkusil bych poptat velké stavebniny v okolí. Ideálně DEK.
Odpovědět
Ano ideálně DEK, který je absolutně nejdražší ze všech stavebnin :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@petr13 ideálně rýpat do ostatních a sám nemít žádný názor. Myslím, že poptat stejný výrobek včetně dopravy zvládne každý kdo má vlastní názor a nebojí se zeptat. Stejně jako zadavatel dotazu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě jsme to neřešili, ale cihly jsme brali tady https://stavebniny-levne.cz/ztracene-... ZKuste uvidíte, manželovi tenkrát na cihly dal prostě nižší cenu než všichni ostatní. Ale doprava cse můžu u takto těžkých věcí prodražit, záleží na množství, to nepíšete.
Odpovědět
@hajglish Zkuste stavebniny v okolí. Určitě poptejte na vícero místech. @petr13 nevím, jestli je DEK nejdražší. Já když tam před pár lety poptával vatu, tak mi dali slevu (ne přes eshop, ale na poptávku mailem), že to nevycházelo vůbec špatně. A to jsem tam předtím nic nebral, aby mě znali.
Odpovědět
@kossakowski1980 Do nikoho nerýpu a názor mám - a to ten, že DEK opravdu ne. Cokoliv jsem potřeboval na stavbu, tak v deku bylo dražší než kdekoliv jinde. Poslední kapkou bylo, když jsem potřeboval nivelačku, v deku ji měli za 430, kdežto ve stavebnínách kousek vedle za 275,-, úplně tu stejnou značku a typ. Od té doby jsem tam nešel.
Odpovědět
@petr13 no, i když k nim mám nějaké výhrady, tak třeba cihly mi nabídli nejlaciněji z asi 8 různých stavebnin. A to celkem poznatelně laciněji. A tašky na střechu musel dovozce dát s dopravou zdarma, aby byl pod nima. Jo pro dva pytle lepidla, je možná lepší jít vedle. A nebo taky ne.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?