Zámková dlažba na klíč 1000 Kč/m2, je to cena ok?

Profilova fotka
Dobrý den, prosím kdo si nechal dělat zámkovku, je 1000 Kč za m2 adekvátní cena? Mělo by jít o klasický šedý bloček. Díky!
Odpovědět
Profilova fotka
Ano, měli jsme podobnou cenu
Odpovědět
To je obvyklá cena, měli jsme nabídky i na 1200 Kč. Nakonec jsme realizovali se dvěma zedníky zhruba za polovinu.
Odpovědět
Profilova fotka
@jankamanka jj běžná cena, sami to dáte za polovinu, možná i míň....
Odpovědět
Profilova fotka
@danadan a dařilo se Vám dodržet spád? já se toho trochu bojím, budeme mít sklon příjezdové rampy 10% a když jsme se snažili o rovinu pod plechový domek moc nám to nešlo :) (ale tedy neměli jsme žádného zedníka asi to chce přeci jen nějaké know how :) )
Odpovědět
Profilova fotka
@tulda27 taky sem si dělal desku pod boudu, nic na tom není... a ušetříš dost tísíc ;-) http://www.modrastrecha.cz/blog/petrs...
Odpovědět
Profilova fotka
@petrsv1000 desku jsme nějak dali, ale tedy kdyby se po ní mělo chodit tak jsou tam ještě dost rezervy :), je pravda, že jsme to chtěli stihnout za jedno odpoledne se dvěma dětmi, ale na rampu se teda úplně necítím
Odpovědět
Profilova fotka
@tulda27 tak na malé ploše se to naučíš a velkou už dáte hravě ;-) nebo sehnat zedníka k ruce, jinak ty ceny jsou šílený...
Odpovědět
@tulda27 vyspadovani není problém, ale chce to nějakou praxi. Mne to dělali pravé ti zedníci, měl jsem to taky složitější, takze jsem to nechal jeste raději přeměřit kamarádem inženýrem stavarem, zhodnotil to 100% OK. Jinak veškerá technika, např. Na hutnění je v pujcovne, tam taky není problém. Ty ceny od firem jsou opravdu šílené, my jsme měli 156 m2 dlažeb, to by byl fakt ranec ]-(.
Odpovědět
Profilova fotka
@danadan tak nejdřív uděláme chodníčky okolo domu, aby jsme se to naučili ;) uvidíme, ono právě jen ten vjezd by tak velký nebyl, kolem 50m2, budou tam oblouky a spád do dvou stran, do toho se úplně pouštět nechci, ale třeba budou v okolí šikovní zedníci - ještě je na to naštěstí dost času. Díky!
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?