Kde máte zachůdek pro kočku?

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny, taková intimní otázka, kde máte v bytě záchodek pro kočku? Já teď ve volném pokoji, ale za měsíc tam bude pracovna a nerada bych tam příteli "smrděla", protože pracuje doma. Myslela jsem nechat do předsíně udělat takové "sedátko" ve kterém by byla bedýnka a otvor na vlez, ale nevím, jak by se na to tvářili, mám totiž kočky 2. Děkuji za každý nápad
Odpovědět
1
5
6
na fotecky se podivam az doma,jsem jen na telefonu. ano, firma nam dodala i montovala (tedy i vyrobila) vsechna okna v byte....a az nasledne cca 1 rok po jsme resili toto a rekli nam,ze to urcite jde udelat a kdyz to budou delat oni (vcetne montaze) zaruka potrva. vyhodou ovsem bylo to,ze tam bylo sklo,ktere se vymenilo za onu desku. mate Sapelky, tam to vyriznout pujde urcite tez,ale uz to bude zasah do dveri (ne jakoby vymena skla za desku),tak tam zaruka asi padne urcite. zkusila bych se zeptat,za to nic nedate,treba ma firma i sikovne lidi,kteri by toto vyrizli a namontovali (to uz je ukon na ktery by mohla zaruka byt),nikoliv uz asi na samotne dvere....uvidite
Odpovědět
Profilova fotka
My máme záchůdek v předsíni, mám ten krytý ale bez dvířek ;-)
Odpovědět
Jinak záchůdek také používám jen ten krytý (dvířka jsme ale sundali), jen tedy jsme to vyřešili tou zasklenou lodžií a dvířkami do balkonových dveří.
Odpovědět
Profilova fotka
@kimby to se mi líbí řešení s tou lodžií, určitě až ji zasklíme tak něco takového taky vymyslíme. Jen se chci zeptat zda ty dvířka těsní, budeme kupovat zatím síť na balkon proti kočkám a chtěla bych aby tam měl přístup, nebude těma dvířkama táhnout?
Odpovědět
@lenikchol kamarádka má síť a tyto dvířka, těsnění si prý museli jakoby zdokonalit sami (její manžel ho vyměnil a udělal lepší), takže odolá to, nicméně ale při velké fujavici se záclona pohne (takže něco maličko protáhne), výhoda je, že jdou zavřít (nelítají) při větru...mají více poloh (jen ven, jen dovnitř, zavřeno, či otevřeno oběma směry), také se nám stalo, že při těch extrémních mrazech (-20st) nám zamrzly :-) v bytě tepleji, na lodžii chladno (takže vlhkost na dvířkách zmrzla), čiči čekala do rána a pak na nás hulákala, a bouchala tlapkou do dvířek.....ale máme to tak 5.rokem a výhody rozhodně převažují, tolik má zkušenost
Odpovědět
Profilova fotka
@kimby super děkuji za info, okna nám dělal bratr tak nebude problém vyměnit sklo za desku, ještě mě napadlo že by se tam mohlo dát plexi sklo čiré.
Odpovědět
také jsem chtěla čiré (ale bohužel tím, že byla okna v záruce, tak ona firma nabídla pouze toto řešení, nicméně si myslím, že zase pár let uplynulo, takže věřím, že už i tato nabídka by šla)....jen je potřeb počítat s tím, že bude vidět jakoby ten "tunýlek" mezi přední a zadní částí dvířek
Odpovědět
ahoj, přibylo nám druhé kotě a možná je to blbý dotaz, ale budou vykonávat potřebu do jednoho záchůdku, nebo musí mít každá kočka svůj? Díky moc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@maskacka to je individualne... niekedy macky potrebuju kazda svoj, ale niekedy im to vobec nevadi :) najprv skus, ci budu chodit do toho, co mate a potom pripadne to ries :)
Odpovědět
My jsme vykuchali větrací mřížku u spižní skříně v paneláku, a místo specialních dvířek jsem k omítce silikonem přilepila dvířka co se dávají na vanu. Kočka si je uměla sama nadzvednout tlapkou, takže se otvíraly jen ven. Už je ale nemáme. Nosila domů skrze ně špínu a myši. Naučila se vydržet dokud nepřijdeme z práce domů a ven i dovnitř chodí na zamňoukání. Pokud přece jen nevydrží, což se stává velmi, velmi vyjímečně, tak se vyprázdní v koupelně na předložku k vaně.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 letech
v kúpeľni pri vani doteraz, v kúpeľni zostane aj po prerábke pri sprchovom kúte. máme spojené wc s kúpeľňou, dvere nechávame stále pootvorené. zmestil by sa aj do predsiene, ale aj mačka potrebuje kľud pri potrebe :-D
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
My máme na menší chodbě.
Odpovědět
Článek se načítá
1
5
6
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?