Bílo-šedá fasáda, máte takovou barevnou kombinaci?

Dobrý den, máte někdo takovou barevnou kombinaci na fasádě? Vybíráme fasádu a tato kombinace je mezi favority :-) . Bylo by možné vložit nějaké fotečky? Děkuji moc všem za případná fota pro inspiraci.
Odpovědět
@smudli Mrkni do albíčka. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky máme bílo-šedou
Odpovědět
No, teda.... oboje pěkné....nemám slov. Moc pěkně vymyšlené ;-) . Klobouk dolů. Děkujíííí.
Odpovědět
@aneri53 @petrasafr Ještě jsem se Vás chtěla zeptat, jak je to s údržbou? Myslíte si, že ta bílá po chvíli zeškaredne?Jaký máte názor? Děkuji moc za odpověď.
Odpovědět
Profilova fotka
Máme hodně světlou šedivou (na sluníčku vypadá jako bílá) a tmavě šedivou.
Odpovědět
Profilova fotka
@evelynka25 Ahoj, mohu se zeptat na délku madla? Děkujiii:)
Odpovědět
Máme světle šedou a tměva šedou, kombinace s čistě bílou nám nebyla doporučena.
Odpovědět
Profilova fotka
Máme :-) koukni do alba...
Odpovědět
@smudli No ona to není úplně sněhobílá, je to bílá s nádech do šeda. Teď budeme bydlet 2 roky a zdá se mi pořád stejná. Máme omyvatelnou a když nám ji znečistí např. pták (což se stává kupodivu dost často) tak vezmu jemný kartáček, mýdlo a umyju. :-D Takže zatím spokojenost.
Odpovědět
Profilova fotka
@anet_c Tak to si nepamatuju. Musím změřit. Ale až zítra. Dnes se tam už nedostanu.
Odpovědět
Děkuji všem za inspiraci. Máte to všichni moooc pěkné :-)
Odpovědět
@verano proč vám nebylo doporučeno kombinovat šedou s bílou?
Odpovědět
Článek se načítá
@kamilape Nechávali jsme si dělat návrh designerem a ten říkal, že je dané pravidlo i mě vysvětloval proč, ale už jsem to zapomněla. Ono, když dáš nejsvětlejší šedou, tak bude vypadat skoro jako bílá. Co máme fasádu, tak je to "ten bílo šedý dům".
Odpovědět
Profilova fotka
@anet_c Dostanu se tam až dnes odpoledne, ale podle odhadu manžela cca 80 cm.
Odpovědět
Profilova fotka
mrkni na mé reference, je to poslední příspěvěk
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
Profilova fotka
@evelynka25 ahoj, mohu se zeptat k te tmavsi sede? Mate dum oblozeny polystyrenem? Nepraska to nekde jak na to sviti slunicko?
Odpovědět
Profilova fotka
@sopta78 Máme a nepraská.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Ahoj devcata Take mam plnou hlavu toho, jake barvy zvolit. Manzel se bohuzel kombinaci seda/bílá brání. Tak se zat´m jen zeptam, mate fasady zcela hladké, nebo uměle zvrásněné?
Odpovědět
Profilova fotka
My taky nakonec zvolili kombinaci bílo-šedé a zatím se všem moc líbí. @tanzik úplně hladkou nemáme, ale moc zvrásněnou taky ne, prý se v tom pak drží prach a pyl.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
@verano Dobrý den, mohla by som poprosiť nazov / odtien oboch farieb??? Značku? Mate to prekrásne a prave tento tyžden mám poslednu možnosť rozhodnutia finalnej omietky. Ďakujem za odpoved
Odpovědět
@embrance25 Bohužel konkrétní barvy už nevím, fasáda je weber.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
@verano jaká je ta světle šedá? Děkuji
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?