Fasádní barva Weber šedá SE4A, SE4B - máte někdo?

Nemáte prosím někdo fasádní barvu od weberu SE4A nebo SE4B? Plánujeme ji kombinovat s SE4D. Pokud ano, moc prosím o foto!!! Děkuji :-)
Odpovědět
@enmuhan2 Weber dává 2,5 kilové vzorky zadarmo, my máme SE4D všude.
Odpovědět
Díky, to už asi nestihnem, firma má nastupovat co nevidět a na těch malých vzorcích je prd vidět...jsem ráda, že jste se ozvala, ta SE4D je super na vašem domku! Nejpsíš ji zkombinujeme s SE4B, ta druhá už je asi moc tmavá. Tak ještě jednou díky!!!
Odpovědět
@enmuhan2 jestli myslíš malý vzorníček s okýnky, tak ten je opravdu jen orientační, v reále vypadá omítka na větší ploše jinak. Měla jsem vybrané 2 odstíny, SE4D a ještě jeden světlejší, který ale ve skutečnosti vypadal jako špinavá bílá.
Odpovědět
a barvy na internetu ty vypadají ještě úplně jinak jak na vzorníku...a pak aby si člověk vybral :-)))
Odpovědět
Uvazuju o fasade od Weberu SU1G
Odpovědět
@enmuhan2 Máme, mám tu i fotku. :-)
Odpovědět
@jjiittyy díky!!!!! A to je jaká kombinace SE4A+SE4D?
Odpovědět
Pardon, omlouvám se , Máme SE4B a SE4E
Odpovědět
My budem dávat B+D :-), díky za inspiraci, máte nádhernou fasádu. Snad ta naše dopadne taky tak dobře :-). @jjiittyy
Odpovědět
@enmuhan2 Dopadne, jsou to krásné a nadčasové odstíny, ale musím říct, že když nám zedníci první den dali to (béčko), měla jsem pořádně nahnáno, druhý den když se pustili do té světlé barvy se mě ulevilo!!
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
@enmuhan2 mohla bych poprosit o fotku toho Bcka, děkuji ;-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 letech
Profilova fotka
@enmuhan2 Ahoj můžete tu fotku Vašeho domečku v kombinaci SE4B a SE4D? Díky Petra 😉
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?