Kleber Kerafas C2T Profibaustoffe

Dobry den, poprosim vas o informacie, skusenosti s klebrom - lepidlom, Kerafas C2T. V piatok majstri dokocili s tymto klebrom cely dom, vonkajsok. Dnes k nam prisiel ekektrikar, robil krabice do fasady a povedal, ze co to je za nekvalitne lepidlo, ze sa droli, drobi. Ze to sa s Baumitom nemoze stat, ze ten je tvrdy ako beton. Chcem sa spytat, ci je to problem, ci treba strhnut sietku a vsetko a robit vsetko nanovo, alebo pockat, kym to este trochu na polystyrene vyzrie, ze na styrodure je to uplne tvrde. Dakujem, sme z toho na nervy🙁
Odpovědět
Profilova fotka
@dudkav zdravím, to je tak těžko říct co se mohlo stát. Každopádně s firmou Profi mám jen dobré zkušenosti. Pokud se lepidlo na EPS drolí, tak buďto byly pytle přemrzlé po zimě a nebo to někdo stěrkoval na přímém slunci. Stalo se mi, že se první vrstva drolila a bylo to z důvodů rychlého zaschnutí na slunci a to nebylo žádný velký teplo. Musel jsem celou plochu přebrousit, napenetrovat a znova zastěrkovat. Síťku jsem nechával v tom starém lepidle. Téhdá to bylo s lepidlem od Weber, ale byla to moje chyba.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?