Oprava omítky na převysu balkonu

Ahoj, po přestěhování do nového domu začínám řešit různé detaily, které je nutné dodělat / opravit / upravit k obrazu svému. Momentálně řeším prasklinu na fasádě na převyslé konstrukci (balkon) viz fotky. Dosud jsem získal zkušenosti jen s různým betonování, stavbou bednění apod. - spíš ty hrubší zednické práce. S omítáním apod. nemám úplně zkušenosti, něco jsem samozřezmě našel na netu, ale ještě by mě zajímal názor zdejších lidí. Původní materiál omítky je jako fotka kýblu viz fotky. Jedná se o pastovitou omítku již probarvenou v celém objemu materiálu. Jak přesně postupovat při opravě? Povrch narušit (oklepat nesoudržné části apod., napenetrovat opravit vhodným materiálem, znovu omítnout a pak přetřít barvou? Největší uskalí vidím v trefení barevného odstínu fasády, podle mě to bude vždy trochu "svítit". Případně sehnat tu stejnou omtíku? Ten původní kýbl je z roku 2007 (od pův. majitelů), dle označení jsem přesně tuto vč. barevného odstínu nenašel. Pokud by někdo poradil, byl bych rád, jelikož se nemám v mém okolí s kým moc poradit. Díky.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?