Zelená fasáda. Budu vděčná za inspirativní fotky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Plánujeme fasádu. Okna, dveře a podbití máme ve světlém odstínu Oregon. Střecha je tmavě hnědý Bramac. Uvažuji od dvou světlejších odstínech zelené tón v tónu. Ze zelené mám ale dost strach, aby se nám podařilo utrefit ten správný odstín...líbí se mi taková zelenohnědá, olivová. Nechtěla bych pastelovou studenou jedovatku. Budu moc vděčná za inspirativní fotky.
Odpovědět
1
2
@lmenka ... jj klame to ... my si nechali namíchat tři vzorky a pak je natřeli na kus polystyrenu a pak se divili :-D
Odpovědět
@lucijeje Asi to tak budeme muset taky udělat :) Zelených je moc a ne každá se mi líbí... Ta Vaše mě zaujala na první pohled a to už barvu hledám hoooodně dlouho... takže děkuji moc a doufám, že číslo vzorku bylo správné :-D :-D :-D Náš dodavatel má totiž Baumit a teď nevím, jestli se trefím... :-(
Odpovědět
@lmenka .... nooo to nezávidím, já sem ráda, že už to mám za sebou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@Imenka Ahoj, také budeme mít zelenou fasádu (možná do žluta)..stavíte s Rýmařovem? :) My Baumit 1154, ale bojím bojím, co z toho vypadne. My ten pokus se vzorkem nedělali, tak to bude opravdu překvápko.
Odpovědět
@kotla Tak to bude mít světlunké myslím. Teda aspoň podle vzorníku co mam.. já uvažuju spíš 0983-0984. Ale potřebovala bych to vidět... chtěla jsem spíš šedo-zelenou :)
Odpovědět
Profilova fotka
@lmenka Kéž by, obávám se, že to bude pěkná jedůvka :( Teď jsem "chytrá", pro nás už je pozdě, ale zkuste si vytipované barvy nechat namíchat v nějakém centru barev, stačí opravdu ten nejmenší vzorek a pak jej někam naneste a uvidíte. Určitě to za to stojí. My to riskli a teď se necháme překvapit, snad nebudeme litovat.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
@kotla ako to dopadlo? :)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 3 letech
@deninovako doufám, že tu ještě jste! 😊 Prosím o typ a číslo fasády. Děkuju. 🙂
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?