Hypotéka 2018 - jaký úrok vám banky nabídli?

Zobraz úvodní příspěvek
Obsah příspěvku se sám nabízí .... Jaké podmínky a jaký úrok vám banky nabídly? Díky za odpovědi.
Odpovědět
Tento tyden jsem dostal nabidku od hypotecni banky 2,49% na 10 let, ale musim si vzit premium ucet. Jinak KB 2,89%
Odpovědět
@dryvole a premium konto stojí měsíčně 900, to je teda kauf :-D
Odpovědět
@petr13 Kdyz mas velkej prijem tak je konto zadarmo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@radimnizb u Hypoteční banky
Odpovědět
@dryvole Já dostal dnes 2,89 % u Hypoteční banky s podmínkou toho prémiového účtu. Jak ses dostal na těch 2,49?
Odpovědět
My podepsali na 5 let u Hypotecky s urokem 2.49 😊 coz treba ted u bytu mame 1.69 😀 podminkou bylo otevrit si ucet u CSOB Premium
Odpovědět
@radimnizb Tak uz vime sazby. Za rok refixujeme a ted nam uz nabidli, ze si to muzeme zafixovat na 2,69 (na 5 let) nebo 2,49 (na 3 roky) EQUA.
Odpovědět
Ahoj, jaký máte názor na hypotéku od Raiffeisen stavební spořitelna, která nabízí úrok 2,14%. Máme v plánu si půjčit 2 mega ( na výstavbu domu. Pozemek máme) a vychází nám to na pěkných 6970kč měsíčně po 28let a 2 měsíce. Děkuji za odpovědi.
Odpovědět
Profilova fotka
@bendavenda Úroková sazba pěkná, ale to pojištění od Uniqy to hodně prodraží. Stejně tak jako konstrukce překlenovacího úvěru.
Odpovědět
Máte někdo aktuální nabídku na prosince či leden....zjišťuji, že vše je už přes 3 % popřípadě kde sehnat okolo 2 až 2,5 ? Je to reálné?
Odpovědět
@marenkas není to reálné, bohužel
Odpovědět
Profilova fotka
@mitoma my jsme teď od ČMSS dostáli taky něco málo přes 3 a nikde jinde bysme min nedostali bohužel 🤔
Odpovědět
Článek se načítá
my teď refinancujem a od raifky máme toto https://www.email.cz/download/k/datt9... možno kdykoliv splatit a nebo vkládat mimořádné splátky
Odpovědět
Profilova fotka
@lagys možnost kdykoliv vkládat jakoukoliv částku má dneska snad už každá banka nebo sem se ještě nesetkala s tím že by to nějaká banka neměla
Odpovědět
Profilova fotka
@lagys přílohu ve vašem mailu nikdo neuvidí
Odpovědět
Profilova fotka
@rmarcelilinka u nových úvěrů ano, u starých úvěrů pouze za předpokladu, že po 1.12.2016 začalo běžet další fixační období.
Odpovědět
@vladimirsvorba tak jinak http://imgWorld.cz/lGAFJtk5xR.jpg :)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, obnovuji téma... jaké úroky máte za poslední týdny?
Odpovědět
@pajapo Ahoj, Komerční banka 20.12. 2018 úrokova sazba 2,99 😭😭😭
Odpovědět
Hypoteční banka mi poslala nabídku na 3,19 % s fixací na 5 let. Loni jsem si však vyřídil refixaci za 1,89 %, takže jim zdvořile podekuji. Výhodou je, že nyní jsou banky povinny zákonem zasílat nejméně tři měsíce předem, takže je dostatek času na refinancování.
Odpovědět
@hafik37 ale za to banka nemůže, když během roku 5x ČNB zvýšila sazby.. O moc lepší to teď u jiných banek nebude...
Odpovědět
Zdravím, Wuestenrot 27.12.2018 úroková sazba 2,74 % ;-)
Odpovědět
Hypotéční banka 2,79 % fixace 5 let od září 2018
Odpovědět
@pajapo aktuální nabídka: Hypotéční banka, částka ca 2Mio plus mínus, 20 let, fix 3roky, 3,39 %... 8-( Vyřizujeme si to s manželem sami....
Odpovědět
Profilova fotka
@gabrielakr Zajímavá úrok. sazba :-) Určitě v tom bude nějaké ALE? Připojištění, fix? Za jakých podmínek? Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
@beta72 Pěkně to stoupá nahoru :-/ Jiné banky něco lepšího nenabídli? V lednu začínáme obcházet taky, tak jsem na to zvědavá...
Odpovědět
@pajapo připojištění žádné, fix 5 let, splátky 30 let. Žádné ALE není :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabrielakr A máte u nich běžný účet? Děkuji
Odpovědět
@pajapo nemáme a ani nemusíme mít.
Odpovědět
Včera jsem řešili pro klienty hypoteku 80% u KB s úrokem 2,99%
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?