Menu Forum

Kde by bylo nejvýhodnější si půjčit 60.000,-?

6. kvě 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
lenka.han82 (34 r.)
20
Registrovala se 31. srpna 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 132 příspěvků. Má 10 přátel. Suchdol nad Lužnicí, Region České Budějovice.
  • Přestavuji byt
    Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
lenka.han82 (34 r.)
20
Registrovala se 31. srpna 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 132 příspěvků. Má 10 přátel. Suchdol nad Lužnicí, Region České Budějovice.
  • Přestavuji byt
    Region České Budějovice
 Neodhadli jsme rozpočet na rekonstrukci bytu a chybí nám asi 60.000,-. Prosím, poraďte, kde by bylo nejvýhodnější si takto "malou" částku půjčit? Je nám jedno, zda to bude bez dokládání faktur nebo na fakturu. Faktur máme dost emoticon
Díky moc za rady a názory!
2. kvě 2013 v 10:30  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
lucinkafr
197
Registrovala se 8. července 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 3096 příspěvků. Má 54 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
lucinkafr
197
Registrovala se 8. července 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 3096 příspěvků. Má 54 přátel.
 @lenka.han82 tak nejlepší by bylo zkusit poprosit rodinu emoticon A nebo bych zkusila úvěr ze stavebního spoření.
2. kvě 2013 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrapet30 (32 r.)
32
Registrovala se 30. října 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 137 příspěvků a 4 alba. Má 11 přátel. Region Jablonec nad Nisou.
  • Přestavuji dům
    Region Jablonec nad Nisou
fotoportrét
fotoportrét
petrapet30 (32 r.)
32
Registrovala se 30. října 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 137 příspěvků a 4 alba. Má 11 přátel. Region Jablonec nad Nisou.
  • Přestavuji dům
    Region Jablonec nad Nisou
 @lenka.han82 jak píše lucinkafr zkusila bych nejdřív rodinu a potom hned vaši domovskou banku, kde máte veden účet. Určitě bych se vyhla Homecreditu, Essoxu, Cetelemu apod. Ještě když jsem pracovala u čsob, dávali tzv. Půjčku na lepší bydlení s výhodnými úroky, ale ta byla tuším min. od 100 tis., ale můžete se taky zkusit zeptat.
2. kvě 2013 v 10:53  •  přestavuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenka.han82 (34 r.)
20
  • Přestavuji byt
    Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
lenka.han82 (34 r.)
20
  • Přestavuji byt
    Region České Budějovice
 @petrapet30
@lucinkafr Díky moc za vaše návrhy! Rodina bohužel penízky nemá emoticon Něco málo jsme dostali od tchána, ale to už je v rekonstrukci koupelny emoticon
Domovskou banku asi zkusíme, i když tam má manžel právě odpor jít, protože jsme s nima řešili dost problémů, když jsme si u nich brali hypo a je na ČS trošku alergickej emoticon
Ano, právě že někde jsme narazili na min. částku 100 tis., ale to by asi bylo už moc... Nechceme se zadlužit víc než musíme emoticon
2. kvě 2013 v 11:10  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bayt
197
Registrovala se 24. března 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 736 příspěvků a 2 alba. Má 36 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
bayt
197
Registrovala se 24. března 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 736 příspěvků a 2 alba. Má 36 přátel. Region Praha.
 No, tak napadají mě tři rychlé způsoby

1. kontokorent - prostě přečerpáte účet. 60 tis. není velká částka, ta může být kontokorentem financována (kontokorent můžete zařídit i dodatečně)
2. kreditní karta - nevím, zda ji máte. Kdyžtak zařídit. Výhodou někdy bývá, že pokud peníze stihnete splatit rychle, neplatíte úrok....
3. úvěr u banky, u které máte vedený účet - bude sledovat pohyb na Vašich účtech a nebude je pravděpodobně zajímat dokládání příjmů
2. kvě 2013 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenka.han82 (34 r.)
20
  • Přestavuji byt
    Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
lenka.han82 (34 r.)
20
  • Přestavuji byt
    Region České Budějovice
 @bayt Díky moc za návrhy! Předložím manželovi a uvidíme emoticon
2. kvě 2013 v 11:40  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ivucha_
Registrovala se 5. května 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 20 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
ivucha_
Registrovala se 5. května 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 20 příspěvků.
 V idnes bylo min. týden srovnání úvěru - chtěli částku 50t, splatnost tuším 5 let, nejvýhodněji vyšly nové malé banky - úrok 9%, nejhůře velké zavedené...

Kontokorent je určitě řešení - ale otázka je, jak rychle ho dokážete splatit - úrok je tam dost vysoký. Stejně tak kreditní karta - ta se vyplatí jen v případě, že celouč ástku splatíte cca do 50 - 60 dnů, pak neplatíte žádný úrok. V opačném případě se úroky pohybují cca okolo 30%

Já bych se zeptala v domovské bance, za kolika procentní sazbu vám půjčku dají a případě bych oslovila malé banky - potřeba si ale pohlídat vedení účtu u banky zdarma či možnost platit úvěr odjinud + aby jste neměli poplatky za vedení úvěrového účtu, za načerpání a za mimořádné splátky či předčasné doplacení úvěru - s tím se vším je potřeba kalkulovat.
5. kvě 2013 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mavor
428
Registrovala se 3. ledna 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 1095 příspěvků. Má 126 přátel. Region Klatovy.
fotoportrét
fotoportrét
mavor
428
Registrovala se 3. ledna 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 1095 příspěvků. Má 126 přátel. Region Klatovy.
 @lenka.han82 http://mediafax.nova.cz/clanek/ekonomika/potrebujete-pujcku-podivejte-se-ktera-banka-vas-natahne-nejvic.html emoticon
6. kvě 2013 v 00:19  • Odpověz  •  To se mi líbí