Kolik procent z výplaty dáváte na hypotéku?

Profilova fotka
ZZajímalo by mě, s kolika penízky se dá zhruba vyžít :-) za měsíc v domečku.
Odpovědět
Profilova fotka
cca 25-30%. přítel má fix plat a já to mám hodně ovlivněé provizema. ted budem refinancovat, tak to snad klesne .. splátka je nyní 10tis, 1500 kč máme topení a elektriku na měsíc
Odpovědět
sice jeste nemame hypoteku, ale uz jsme si delali navrhy, takze zpocatku než pujde pritelkyne na materskou, tak to bude asi 25%, jakmile pujde na materskou, tak pocitame s 30-35%. Splatku planujeme kolem 10tis.
Odpovědět
Profilova fotka
11% na hypotéku, provoz ještě nevím, nebydlíme, ale nemělo by to být snad víc než v bytě.
Odpovědět
17% a vyzit se da se vsim,kdyz to ma clovek od zacatku spocitane a ma nasetrenou rezervu.
Odpovědět
Profilova fotka
Asi 25 procent, navíc máme ještě leasing na auto (5 tisíc). Je to na vyžití, ale neušetříme nic a trochu nás to děsí. Podruhé bychom to asi udělali jinak.
Odpovědět
Profilova fotka
každému stačí jiné minimum na vyžití ;-) já platím na hypo 50% z příjmu, chci to mít rychle splacené....
Odpovědět
Profilova fotka
Hypošku teprve budeme brát a navíc mi po novým roce klesne výplata (jdu na mateřskou), to pak budeme dávat cca 25% na hypo. Máme ale ještě nějaký kšefty bokem, takže reálně to bude o trochu míň. Zatím máme rezervu cca 8mi splátek hypo (2,5 měsíce výdajů), snad se to do porodu ještě trochu zvýší a neklesne s narozením malé...Vyžít se dá s minimem, záleží na tom, jak si chceš žít ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nám hypo dělá 21 % nákladů, ale máme ještě 2 půjčky (splatíme do půl roku), takže veškeré náklady (hypo, inkaso, splátky, pojištění auta atp.) dělají 44,5 %. Až nebudou půjčky, bude to všechno cca 35 %.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?