Pronájem hospody. Kolik si říct?

Profilova fotka
Ahoj. Bydlíme ve velkém rodinném domě, jehož součástí je hospoda(která teď nefunguje a dřív ji vedla příbuzná). Nedávno jsme dostali nabídku, jestli ji nechceme pronajmout. Zatím zvažujeme všechna pro a proti, ale hlavně vůbec netušíme, kolik si za pronájem říct?? Jedná se o zavedenou hospodu, místnost s barem, plus dvě místnosti se stoly, kuchyně, místnost na skladování. Nemáte náhodou někdo s pronájmem zkušenost?
Odpovědět
Profilova fotka
kde presne to je?
Odpovědět
Profilova fotka
mrkni treba zde: http://www.sreality.cz/search_s.php?k...
Odpovědět
Profilova fotka
Je to v příbrami kristi. Na odkaz mrknu, díky moc ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Díky moc za ten odkaz, na sreality chodím často, ale nenapadlo mě se tam mrknout na pronájmy :-D .Díky.
Odpovědět
Profilova fotka
v pohode, ja mylsim, ze tak tech 16-18tis. + poplatky
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsem to tak tipovala, ale nebyla jsem si jistá. Hlavně musíme zvážit co a jak. Přecejen by to znamenalo mát restauraci v domě atd. :-N
Odpovědět
Jistě, nejlépe aby nájemce jen posílal nájem a restaurací zbytečně neobtěžoval. A hlavně aby tam moc necourali lidi x-)
Odpovědět
Profilova fotka
marten ty víš o čem mluvíš? Máš zkušenost s hospodou v domě :-p ?? Vše má svá plus a mínus a nakonec jsme se rozhodli nic nepronajímat.
Odpovědět
Ano, a z obou stran. Udělali jste dobře. Jediná možnost, kdy to klape, bývá, když hospodský má hospodu ve svém domě.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?