Garážová vrata od Okna Macek - jste spokojeni?

28. čvc 2018240

Chtěla bych se zeptat jaká kdo máte garážová vrata a zda je někdo má od Okna Macek a jak je s nimi spokojen. Děkuji

• Koukám, že nikdo nereaguje. 🙂 Já mám garážová vrata od Kružíka, kdybyste se chtěla zeptat. Jinak zkuste prohledat forum o Garážích. Je tu více příspěvků na toto téma, kde jsou zmíněni další prodejci a určitě tu najdete plno užitečných informací.

• Koukněte na zkušenosti na internetu, myslím, že o tom lidi docela píší.

• @tomos  právěže jsem koukala a nic moc se tam nepíše, ale vrata už máme koupená

• Sponzor fóra
  • @mirenanda  A jaké jste nakonec koupili? V jaké ceně?
    Také nás čeká jejich koupě. 🙂

• My máme Hörmann.

• @orvei  Nakonec jsem koupili Hörman, dekor zlatý dub, šířka 3 m za 27 tisíc

• Děkuji, podívám se po nich také. 🙂

• Máme Hormanna a super 🙂

• Vypadají hezly kkacca

• @kkacca  A to jsou sekční nebo výklopná vrata? Na kolik Vás vyšla? Zajímalo by mě taky, jestli jsou dělaná přímo na míru?

• @orvei  ahoj, jsou to sekční, na míru a něco přes 50tisíc...

• Garazova vrata budeme davat posuvna do boku, ne nahoru. V zime se da lehce jen projit a nemusi se vetrat cela garaz zvedanim vrat 😉

• Nechávali sme dělat sekční vrata Kružík s pohonem marantec a jsou strašně tichounký.

• Fifa77: taky máme objednané tyhle dveře. Ale budou namontované až v lednu 🙂

• Mám dobrou zkušenost s vraty Krispol, jsou podstatně levnější, než Hormann a krásně plní svůj účel, chod je tichý, plynulý a vypadají reprezentativně. 🙂

• Sponzor fóra
  • Také se potřebuji zeptat na výběr vrat. Kromě teda základních věcí, jako motor a pohon, záruka a doba dodání + cena, mi jde hlavně o to, že vrata bychom chtěli s určitým designem. Na domě jsme chtěli dřevěné detaily, ale kvůli údržbě jsme je nevybrali, tak bych ráda aspoň na vratech dřevěný dekor. Kde mají nejlepší výběr s provedení a stálost barev?

• my máme brněnskou firmu Ampel s.r.o. ceny od známějších firem začínali na 40tis. já je pořídil za 33tis, včetně barvy zlatého dubu. Máme dvougaráž a rozměr vjezdu je 4,8m.

• Podělím se o zkušenosti, co máme my doma. Vybírali jsme docela dlouho, měli jsme několik nabídek. O moc se zase nelišily, ale měli jsme specifické požadavky, což ne zase každé firma měla v katalogu nakonec. Pamatuji si, že u firmy Kružík mají hodně folií s různými dekory dřeva, zlatavé a načervenalé či tmavší.

• Děkuji vám za odpovědi. Koukala jsem na jejich katalog a mě se líbí ty třešňové na str. 40 https://www.kruzik.cz/upload/docs/katalog_2014_komplet_cz_web.pdf a nebo i dub mě nakonec nadchnul. Jako + teda ještě beru, že je to český výrobek.

• Vybrali jsme Hormanna, cena srovnatelná s Lomaxem.

• Já taky děkuji, že se i ostatní zpětně podělili o zkušennosti a jak vybírali z katalogů a od různých značek. Mě se teda také líbí ty dřevěné dekory, jak tu byly poslány.

• Hodně také pomůže určitě i konzultace s daným prodejcem, ten má přece jen víc zkušeností, až už konkrétní typ vrat s motorem a pohonem nebo jen výběr designu.

• Nejdulezitejsi je kvalita pohonu a jednotlivych dilu. Nejlevnejsi vrata mohou mit levny cinsky pohon a nektere dily plastove. Pri vyberi bych se zamerila na vyse uvedene. Ne kazdy prodejce je i vyrobcem, takze ruzni prodejci vam ta sama vrata nabidnou za jine ceny.

• Máme vrata od Kružíka motor byl už dvakrát na reklamaci. zvolil bych asi vrata od hormanna, tak jako vstupní dveře.

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat