Rovná střecha u garáže - ano či ne?

Máme někdo takto řešený domeček? Chtěli bychom něco podobného, ale projektantka nás od rovné střechy u garáže odrazuje :-( .
Odpovědět
Proč Vás odrazuje? plochá střecha v dnešní době není problém. Samozřejmě se musí ohlídat kvalita práce a použitého materiálu, ale to platí pro celý dům.
Odpovědět
Profilova fotka
Budeme mít taky plochou střechu, má sklon cca 5% (?). Na celý dům bych jí nechtěla, přece jen je to složitější na kvalitní provedení, ale u garáže mi to nevadí.
Odpovědět
@requied Zatím s ní jednal jen manžel a ona říkala, že kdyby tam v zimě zůstával sníh, který by sjel ze střechy domu, tak by to v té části mezi střechou garáže a střechou domu mohlo vlhnout a že by jsme pak mohli mít problémy s plísní. Proto by mě zajímalo, jestli má už někdo postaveno a jak je spokojen.
Odpovědět
@slabici Koukala jsem do tvého albíčka, ale vy to máte trošku jinak. Nemáte sklon střechy od domu nad garáží. Takže vám tam nebude sjíždět sníh ze střechy.
Odpovědět
Já to takto budu mít také. Konzultoval jsem to s pokrývačem a on tom až tak velký problém nespatřuje. Zároveň si myslím, že vzhledem k zateplení střechy ten sníh až tak sjíždět nebude. Dále v poslední době moc sněhu nenapadlo, aby to mohlo zavalit stěnu, na kterou bude izolace ploché střechy přetažena. V neposlední řadě, pokud by to zlobilo, dal bych tam zachytávače sněhu, tak aby ten sníh tam nesjížděl.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?