Sekční garážová vrata - Lomax nebo Trido?

Profilova fotka
Ahoj, poradi nekdo-sekcni garazova vrata Lomax nebo Trido? Diky.
Odpovědět
Profilova fotka
My mame Kružík
Odpovědět
Taky budeme mít Kružík.
Odpovědět
Profilova fotka
Mame Lomax a spokojenost :)
Odpovědět
Pokud je to ještě aktuální, tak doporučuji vybírat v podstatě jen dle ceny, technicky mezi vraty Lomax a Trido není rozdílu ani za mák, Lomax má jen hezčí marketingovou omáčku... :-)
Odpovědět
zkus jimi-tore. v okolí jich má asi 8 lidí několik let a ani jedna závada. Já je mám také 4 roky a bez nejmenších problémů. Navíc cena byla skoro poloviční oproti Lomaxu. Kupoval jsem přes idealnivrata.cz
Odpovědět
@velman Aneb ať žije reklama... Nepřipadáte si uboze lovit zákazníky tam, kde chtějí lidé radu, kterou u prodejců nedostanou?
Odpovědět
@lopp, hele chytráku, možná než začneš někoho osočovat, tak se podívej na profil. Určitě nejsem prodejce žádných vrat ni jiných výplní stavebních otvorů. A mimochodem říct, že mezi těmi dveřmi není technicky žádný rozdíl může říct jen ten, kdo ty dveře ani jejich specifikace neporovnával. Každá firma používá jiné pohony, mají asi 4 typy lamel o různém tepelném prostupu. I když v Evropě jsou asi jen 2-3 výrobci samotných lamel. Ve finále mají společné možná to, že jsou sekční. Můj záměr byl nabídnout alternativu k marketingově hodně aktivním společnostem, kdy se ta reklamní masáž musí projevit v ceně. Kvalitně naprosto totožné. Aneb jen chudí duchem mají ve všem hned jasno.
Odpovědět
@velman Za prodejce se tedy omlouvám, přišlo mi vše moc "ideální" prostě :-) Ale že tam není technicky žádný rozdíl, za tím si stojím, netuším co kde porovnáváte, rád se nechá poučit jaký je tedy rozdíl mezi Tridem a Lomaxem? Když budeme brát pohony a zůstaneme u specifikace výrobce ( pomineme-li, že je spousta firem co k tomu dá jiný pohon typu co jsem kde sehnal, to že na to není shoda nevadí...) tak Lomax-Marantec, Trido- Sommer, oba německé, záruku dostanete stejnou, vrata jezdit budou sem a tam, ikdyž rozdíl by tu byl, ovladač co budete mít v kapse bude vypadat jinak :-D Typy lamel? Téměř všichni u nás používají lamely s tloušťkou 40-42mm v privátní sféře, o tepelném prostupu se bavit nebudu, vymyšlený údaj. V podstatě u nás jsou jen jedny vrata, které se kvalitou zpracování vymykají běžným standardům, ostatní je všechno to samé, a liší se jen mediální masáží (kterou samozřejmě musí někdo zaplatit), v tom s vámi souhlasím.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@hybrid Dobrý no, další reklama, koukám, že nejdou kšefty...
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@hybrid Jasný, dokonce tak, že vás to přimělo si založit profil a napsat jen tohle, tak a teď tu o Budulínkovi...
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?