Sekční garážová vrata Trido a Kružík - zkušenosti

19. úno 2019140

Zdravím všechny,
chci se optat na zkušenosti s těmito sekčními vraty a to zejména na kvalitu provedení, hlučnost, spolehlivost. Jaký máte pohon? Jak dlouho je máte v provozu?
Máte někdo vrata s tažnými pružinami, je to spolehlivý systém? Předem děkuji za Vaše postřehy.

• Máme Kruzik, pouzivame denně a za 3 roky s nimi nebyl problém.

• @adelkav  děkuji a mohu vědět jaký máte pohon a jaký systém pružin?

• my mame vrata od Trido, ale zatim jen velice kratce (samozrejme nebyl doted zadny problem), takze asi jediny co mohu hodnotit je jejich pristup a ten byl jako u jednych z mala naprosto korektni a pozitivni.

• Sponzor fóra
  • @akoinac  Díky za názor. Dobré jednání je samozřejmě vizitkou dodavatele a vede ke spokojenosti zákazníků.

• @mirek_dusin  my mame Trido, zatim pul roku a funguji OK. Dodavatel uplne v pohode. Do mesice po objednani prijeli a za dopoledne namontovali. Vysvetlili mi udrzbu, jak je seridit az bude cista podlaha a parada.

• @keany  Díky, ještě se zeptám, jestli máte panely kašírované fólií nebo variantu standartního provedení v barvě? Jaký pohon máte?

• @mirek_dusin  zvenku RAL antracit, zevnitr bile. Pohon sommer aperto A550L.

• @keany  Tak Sommer by měl být kvalitní Německý výrobek, tak snad OK.

• Někdo další nějaké postřehy?

• Nikdo již nemá žádné další zkušenosti???

• @keany  jaká byla cena vrat a jaký rozměr? Zrovna řešíme vrata a zatím mě dost zklamal hormann, přijel sice moc milý pán,ale vůbec neměl potuchy co prodává... sám přiznal,že s tím začíná. Nacenil nám rozměr 2375x2000mm v barvě rall7016 za 35 000 což mi příjde jako moc. Lomax vychází na 32 000 a Kružík na 24 000. Na cenu od Trido zatím čekám. Jaká je vase zkušenost s odstupem času?

• @hanulilinka  máme vrata Š= 3000 x V= 2380 mm za 29 000,-RAL 7016 Antracit firma G-mont ale montují jen jižní moravu. 🙂

• Příspěvek byl smazán adminem, neboť nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.

• Příspěvek byl smazán adminem, neboť nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.

• Setkali jste se někdy, že potřebujete atypickou velikost garážových vrat? Jakkoliv - menší nebo i větší velikosti 😃

• @hanulilinka
    Já poptávám skoro dvakrát větší dveře, tak doufám, že najdu nějakou firmu, která mi to nacení 😃 Nějaké tipy na jaké firmy se obrátit a aby to bylo hotové rychle a nečekal do dalších Vánoc?

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat