Alka domky nebo VMD Projekty, máte nějaké zkušenosti?

7. dub 2021140

Dobrý den potřebovali bychom poradit nějakou solidní a ne drahou stavební firmu z Východních čech?? Alka domky a VMD se nám líbí cenově ale vcelku nic o nich nevíme nemají na sebe moc recenzí... PORADTE

• Dobrý den. My stavíme s firmou AP stavby Opočno bungalov v Pardubicích. Zákl. desku vyhotovili v dubnu a už v říjnu máme mít kolaudaci. Fakturace až po převzetí prací. Práce probíhají přesně dle dohodnutého harmonogramu. Ceny prací určené v rozpočtu nenavyšují. Jsme maximálně spokojeni. Doporučujeme.

• Ahoj, já jsem na samém začátku stavby,tak mě zajímá jak to u Vás vypadá po roce?
    Děkuji Kiwi Chrudim

• @klassic  Ahoj, já jsem na samém začátku stavby,tak mě zajímá jak to u Vás vypadá po roce?Koho jste sehnali?
    Děkuji Kiwi Chrudim

• Sponzor fóra
  • @kiwij  V tuto chvíli už se vevnitř dodělávají příčky a čeká nás už jenom nějaké dodělávky a jsme spokojeni staví nám firma Refiz (ždár nad sázavou) a musím teda říct jsme fakt spokojeni.....

• @klassic  Ahoj,děkuji za odpověď, ať brzo bydlíte.
    Kiwi

• @elsig  ahoj,je to stavba na klíč? za kolik,smím-li vědět?
    Kiwi CR

• Ahoj,tak už bydlíme v bungalovu od "VMD-projekty-stavby" , na klíč , . Solidní a čestné jednání. Můžu doporučit.
    Kiwi CR

• @kiwij  Ahoj Kiwi, chystame se stavet s VMD, muzu se zeptat, kde jste staveli a jaka byla spokojenost? Bylo by pripadne mozne vas domecek videt (staci zvenku). Predem moc dekuji, zdravi Terka.

• Ahoj,máme bungalov od VMD,vlastní návrh, na stránkách VMD je už jako typový projekt " Bungalov 146 4+kk". Podle smlouvy doba stavby 11mes, po dohodě prodlouzeno o 2 měs.(počasí). Majitel velmi korektní .
    Odkud jste?
    Můžu nějaké fotky poslat ,podívat asi také ,ale jedině přez VMD , sorry, neznáme se . Třeba jsi typař 😎 .
    Pokud se ptáš na solidnost ,tak to není žádný podvodník. (Vlastně nebyl,už rok bydlime a více nejsme v kontaktu).
    Kiwi

• Ztratil se mi tu poslední příspěvek 😢

• @teres13  Tak jak jste na tom?
    Kiwi

• @teres13  Ahoj , tak už máte hrubou stavbu nahoře? 😵 . Kiwi

• @kiwij  Zdravim, mohl bych vas pozadat o info ke stavbe domku s firmou VMD stavby? Chystame se koupit od nich projekt a vystavbu, tak shanim nekoho, kdo ma jiz postaveno. Firma i majitel vypada solidne.
    Dekuji.
    Radek

• @radek_labut  
    Ahoj,majitel je OK , dnes jsou už mnohem dál jak jsem koukal. Přece je to už nějaký pátek.😄

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat