Dobrý truhlář na Praze - západ. Máte tip?

Profilova fotka
Prosím o tip na dobrého truhláře z PZ a okolí , který by nám udělal kuchyň.Nejlépe s vlastní osobní zkušeností.Díky předem. :-)
Odpovědět
Sondovala jsem jako ty co a jak. Dneska truhláři dělají kuchyně prakticky ze stejných materálů z jakých vidíš kuchyně v kuch. studiích.Tzn korpusy dřevotříska a ostatní, např dveře, prac.desky, výsuvy atd, nakoupí od stejných dodavatelů, od kterých nakupují i ostatní velká kuch. studia. Ve stejnou dobu jsme šly do nové kuchyně se sousedkou. Já se nakonec rozhodla využít 20% slevy v kuch.studiu Sklady Dušek Brandýs n/L a sousedka hrdě prohlásila, že ona bude mít kuchyň dělanou na zakázku. A víš, jak to dopadlo? V Brandýse jsou fakt profesionálové s milým a vstřícným jednáním, akceptovali moje přání, dobře poradili, udělali návrh a sestavu navrhli tak, aby přesně padla do našich rozměrů kuchyně s tím, že jednu skříňku spodní i horní nám jejich montážník upraví, aby vše na centimetr vyšlo. Termín dodání jsme měli úplně náhodou se sousedkou přibližně stejný. Nám ho dodrželi, kuchyň smontovali, sestavili, vše sedělo a jsme moc spokojeni. Sousedka čekala o 3 týdny déle, ale tím její problémy neskončily. Buď to truhlář špatně u ní změřil anebo to zvorali při výrobě, zkrátka to nesedělo, museli to zase odvézt k předělání.Kromě toho jí zadní čelo za linku udělali z více kusů, prý hrůza a ještě jiný odstín než chtěla.Takže čekala další měsíc, byla zklamaná, naše kuchyně se jí líbila víc, měli jsme to bez problémů a ještě k tomu za mnohem nižší cenu.
Odpovědět
Profilova fotka
vojteska: Od Duška má kuchyň kamarádka přes rok a vím, že byla moc spokojená. Mě dorazilo včera necenění kuchyní od dvou truhlářů v okolí a docela mi to cenově překvapilo.Četla jsem tady i na jiných fórech množství příspěvků, kde si lidi chválili cenu oproti studiím.Nám jeden návrh dorazil o pár stovek nižší cenově a druhý dokonce o pár tisíc vyšší.To podotýkám, že materiál je stejný,dojezdy,výsuvy, kování, nic se neliší od studií.A termínově jsou na tom hůře, než studia. Uvidím, ještě čekám na jeden návrh, ale pokud se nebude o moc lišit, tak zůstaneme u kuchyňského studia se kterým už máme výbornou zkušenost z minulé kuchyně, co mám v albu.
Odpovědět
Máš vkus, smysl pro praktičnost a eleganci zároveň. Tvá "stará" kuchyň je pěkná a z návrhů na novou se mi nejvíc líbí tmavé provedení.
Odpovědět
Profilova fotka
Také se nám nejvíce líbí ta tmavá, ale z důvodu více světla v místnosti to vidím na něco takřka shodného, jako byla minulá kuchyň.Tmavou si dáme příští rok do bytu. ;-)
Odpovědět
Měla jsem bílou a novou jsem chtěla taky bílou z téhož důvodu jako ty. Přitom ve mně hlodalo, že když budu mít zase bílou, tak mi ani nepřijde, že mám novou. Na poslední chvíli, když jsem si u Duška prohlížela kuchyně, než na mne přišla řada, jsem se rozhodla pro bordó. Celý měsíc, než nám ji přivezli, jsem pak trnula strachy, jestli to nebude u nás vypadat jak v díře.Jednak máme za linkou poměrně tmavý obklad a před oknem na ulici lipové stromořadí, takže hlavně v létě, když mají lípy listy, nemáme v kuchyni až tak moc světla. Ale jakmile byla linka na místě, tak jsme se do ní přímo zamilovali.Vypadá to s tím tmavým obkladem tak elegantně a vůbec mi nepřijde, že by tam bylo méně světla než předtím. Tmavou linku zase pozvednou nerez doplňky a je to OK, fakt se toho neboj.
Odpovědět
Profilova fotka
Světlá mi nevadí, jednak se mi tato kombinace s olší zatím neokoukala a pak stejně jsme v tmavší variantě nenašli nic, co by nám sedělo: okna,linka, dveře a nechceme mít určitě 3 odstíny dřeva v domku.Dva odstíny už jsou pro nás maximum. Ještě máme chvíli čas na hledání, tak třeba ještě najdeme. ;-)
Odpovědět
gigi v akom kuchynskom studiu si bola ...???? my si davame robit kuchynu u truhlara, lebo kazdy tvrdil, ze to je najlepsia volba oproti kuchynskemu studiu, ale ja to teraz dost lutujem, ale uz nie je cesty spat :-| a ani moc nemame casu absolvovat cely vyber odznova |-| mam z toho dost zmiesane pocity, lebo nas truhlar je velmi busy nevenuje sa nam tak ako by som si to predstavovala no co uz :-(
Odpovědět
zkuste poslat návrh do firmy Gralinski.. udelaj vam navrh zdarma a pošlou rozpocet.. staci poslat rozmery a ,,inspiracni" obrazek :) ja byla naprosto spokojena a nejen kvalitou ale i temer polovicni cenou oproti kuchynskemu studiu ;-) je z Brna, ale myslim ze by dojel / dovez v podstatě kamkoli, fakt to stoji za to x-)
Odpovědět
tak jsem pročetla diskuzi a jsem ráda :-) řešila jsem úplně ten samý problém, jestli nechat udělat kuchyň u truhláře nebo v kuchyńském studiu... oběhala jsem asi 5 kuchyňských studií a fakt hrůza, hlavně ty ceny a pak jsem se ptala jednoho truhláře, který mi řekl v podstatě to samé co psala vojtěška nahoře o materiálech a prac. deskách, úchytech, výsuvech atd. Takže nakonec jsme skončili ve Skladech Dušek v brandýse, protože se zrovna do Brandýsa stěhujeme :-) a tam jsem vybrala a dokonce mají akci 20% tento měsíc, takže mě to celé vyjde ještě levněji než jsem myslela a to potěší. Tak snad budu tak spokojená jako vojtěška :-)
Odpovědět
Sabbi, určitě budeš spokojená. Jakou sis vybrala? My máme Elis-bordó vysoký lesk.
Odpovědět
Profilova fotka
V týdnu jsme byli u Duška v Brandýse a zatím z toho máme celkově nejlepší pocit, že všech nabídek.Sice je tam teda frmo, jak blázen a docela se divím těm slečnám, že i přesto nejsou protivné...A hlavně bychom se dostali na takovou cenovou úrověň, že bychom si mohli dovolit dát více do spotřebičů. Nárh kuchyně nám poslali po mailu dle našeho obrázku během pár hodin, včetně ceny, pak už jsme osobně jen dolaďovali detaily. Ještě budeme chvíli kuchyň vybírat, ale zatím je Dušek u nás na prvním místě.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 letech
Dobrý den, Unětická truhlárna http://truhlarskevyrobky.webnode.cz/ nedoporučuji. Dal jsem po osobním kontaktu zadat velice jednoduchou zakázku a nebyla zhotovena ..pro Mě špatné truhlářství.. zakázka prkno 186*25*2013 jsem rozřezat na latě 9mm..podle Mě žádný problém. Bohužel jednaní a sluzby byly katasrtofické--pro Me nedoporučii
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?