Dřevodomky Jaroslav Chytrý - recenze

Zobraz úvodní příspěvek
Nemáte někdo zkušenosti s touto stavební firmou z Rakovníka? Rozhodli jsme se stavět s Rýmařovem, ale teď nám známí doporučili firmu pana Chytrého, že s ním byli moc spokojeni. A my teď váháme mezi menším a dražším domkem od Rýmařova u kterého máme jistotu a mezi Chytrým o kterým nevíme skoro nic.
Odpovědět
@potapka1 Pisete o prispevek vyse, ze jste byl se stavbou naprosto spokojeny, cimz potvrzujete ma slova, ze pokud stavi pan Chytry a nakupuje si provereny material, ktery si na stavbu vcas doda, neni problem. Jsem rad, ze jsme se na tom shodli ;-)
Odpovědět
😀ano máte pravdu dokud byl na stavbě pan Trešl a Chytrý tak nic nefungovalo a ve lhaní byly přeborníci.
Odpovědět
@potapka1 Vy jste me asi nepochopil. Par dnu zpet jste psal, ze Vam dum stavely Drevodomky EU, jejimz do nedavna jedinym subdodavatelem byla firma pana Chytreho, a ze jste byl naprosto spokojeny. A dnes napisete toto? To si asi nevidite do ust, ze? V jednom prispevku dokazete firmu vychvalit do nebes a v druhym o par dni pozdeji naprosto shodit? Nechme toho, zbytecne se do toho zamotavate.
Odpovědět
Zdravím rád bych se podělil se situací ohledně reklamace mé fasády a firmou dřevodomky EU. Takže po vyčíslení opravy fasády p.Chytrým jsem šel opravdu do kolen a ještě jednou jsem kontaktoval firmu dřevodomky EU a pana Slacha jestli si mám roční dům (fasádu ) financovat opravdu já. Druhý den p.Slach přijel osobně a dohodli jsme nápravu. K dnešnímu dni mám podepsanou smlouvu o odstranění závad na fasádě t.j.nový polystyren,lepidlo,perlinka a finální fasádní omítka samozřejmě jak to dovolí počasí. Rád na jaře zdělím jak a jesli se problém s reklamací vyřešil. A jen tak pro zajímavost pan Trešl už u firmy nepracuje a údajně p.Chytrý by také pro firmu,už pracovat neměl....... P.S.a firma domov MJ mi ,už také pravníkama nevyhrožuje ;-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Dobrý večer chtěl bych se podělit o info k mé reklamaci s firmou dřevodomky EU a mou fasádou jak jsem slíbil.Pan Slach a jeho firma dostála svého slova a ke spokojenosti všech fasádu opravila. Děkuji
Odpovědět
@sunka11 Dobrý večer, koukám na vaše příspěvky, chtěl sem jednat s firmou ohledně výstavby 4+kk a již asi budu couvat. Nebo napište do zprávy vaše zkušenosti, jak se vám líbí...měli jste to na klíč či jen částečně...díky díky
Odpovědět
@sunka11 ty fotky vypadaj jak když fotíte mojí práci, takový umělec sem já :-D Radši si zvu lidi co to umí než bych to takhle po.... Nezávidím Vám
Odpovědět
@honza_jr Dobrý den stavěl jste nakonec s firmou domov MJ,dřevodomky EU a jak to dopadlo.Děkuji
Odpovědět
@medunovi Dobrý večer, spolupráce s realitní firmou Domov Mj, firma Dřevodomky EU ukončila již v roce 2016 a také s pane Chytrým z firmy Dřevěná výstavba. :-) z důvodu nekvalitně odvedené práce, reklamace se řeší ke spokojenosti klientů. :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 10 měsících
Dobrý den, stavba s touto firmou byl totální omyl. Od prvopočátku stavby to byl veliký problém za problémem, subdodavatelské firmy se u nás střídaly jak na běžícím páse a ani jedna neodvedla aspon solidní práci a o odbornosti se nedá vůbec hovořit. Jednatel nebyl schopen objednat ani správné okna dle projektu. Stavět jsme začali v srpnu 2015, dokončení mělo být v prosinci 2015, k nastěhování byl dům v březnu 2016. Na co tahle firma šáhla to zfušovala, absolutně nedoporučuji s touto firmou stavět, reklamace se táhnou a některé se bezdůvodně a neoprávněně zamítají.
Odpovědět
Mám krásný vysněný dům.Jednou večer jsem seděla na balkoně a řekla jsem si, že mě nebaví žít v paneláku a ještě ten večer jsem celé rodině oznámila,že chci stavět! Rodina kroutila hlavou co si zase vymýšlím. Je mi 42 let a chci žít v baráčku s moji rodinou, tak jsem celou noc nespala a přemýšlela kde vzít na barák. Až k ránu jsem přišla na to, že prodám byt a za něj si postavíme barák. Začala jsem se dívat na stavby a rozhodovala jsem se, jaký zvolit materiál. Nakonec vyhrála dřevostavba. Přečetla jsem si o dřevostavbě vše, co mě zajímalo a rozhodla jsem se pro ni. Chtěla jsem 4+1 do 2.800.000,- Kč,ale bylo par firem, co mi vypočítali o skoro 1 milion víc, tak jsem ztrácela naději. Jednou jsem večer zasedla k internetu a vyjela mi tam stránka Poptavej.cz, tak jsem je oslovila a přišla mi nabídka od Dřevodomky a byla jsem překvapená s mojí náročností na kolik by mě vyšel baráček mých snů. Slovo dalo slovo a začala jsem jednat s p. S a p.Š.(GDPR Veselý obličej) Byla to super práce! Nenechali mě, abych byla ve stresu co se týče úřadů, prodeje bytu, a projektů. Vše za mě vyřídili a já jsem v klidu dělala svoji práci s vědomím, že vše jde jak má být. Když už se začalo stavět, tak si nás převzala stavbyvedoucí p. M, Nevím, kde se to v ní vzalo, ale všichni řemeslníci z ní měli respekt. Super ženská. Jsem nedůvěřivá a tak jsem měla i svého stavbyvedoucího a ten mi řekl až u konce stavby, že jsem si vybrala dobrou firmu, že nemůže říct proti Dřevodomkum nic. Děkuji celému týmu za uskutečnění mého snu jste super, teď už jenom můžu říct, že jsem šťastná a všem mohu jenom doporučit.
Odpovědět
Dřevodomky eu....tak jsem dostavěl, po pěti měsících od začátku výkopových prací. Stavěl jsem domek START. Malý, útulný, nejsem náročný. Než jsem se rozhodl pro nějakou firmu, hledal jsem dva roky, až na mě na Facebooku vyskočil odkaz na zmíněnou firmu. Proběhlo pár schůzek s majitelem společnosti, panem Slachem, trochu jsme se oťukávali, vyjasňovali si finance a tři měsíce od předání podkladů, začala firma stavět. Musím podotknout, že cena, 1,200,000,- , tak jak byla inzerovaná, byla vzhledem k mým nárokům a požadavkům na individuální potřeby nereálná. Přesto všechno mě celá stavba stála 1,45 mil korun. Zpátky k průběhu. Tak trpělivého člověka, jako je pan stavbyvedoucí Novák, jsem snad neviděl. Já už bych se poslal do ...dele, protože jsem opravdu pedant. Firma mi vyšla maximálně vstříct. Reklamace? Ano, už jste někdy stavěli dům? Drobnosti, nic zásadního, v podstatě okamžitě po zjištění byly odstraněny. Takže poměr cena a kvalita za mě na jedničku. Proto bych touto cestou chtěl poděkovat lidem, kteří se na mé stavbě podíleli a pokud chce někdo vidět, jak to vypadá naživo, klidně se přijďte podívat do Říčan, v Dřevodomkách na mě mají kontakt, popřípadě mohu poslat fotodokumentaci. Hezký den
Odpovědět
Článek se načítá
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 6 měsících
Profilova fotka
Tuto firmu nikomu nedoporučuji. Nemluví pravdu a jen slibuji. Byl s touto firmou jeden problém za druhým. Maškova
Odpovědět
Profilova fotka
@medunovi doufám, ze jste rychle vycouval.
Odpovědět
@maskova_dagmar nakonec vystavba probehla formou subdodavek a ne drevo, ale cihla.
Odpovědět
Profilova fotka
Jaké jste měl s nimi komunikaci? Mohu říct za sebe, ze mlada paní Sevcikova nejde pro lež daleko. Vše chtěli mít podepsané, ale mne podpisy nedali.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
@maskova_dagmar Dobrý den, máte na mysli firmu pana Chytrého, že nedoporučujete?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?