Dům od firmy Iridia, Liberec. Jaký máte názor?

Dobrý den, na veletrhu Dřevostavby se nám dostal do ruky leták firmy Iridia s nabídkou tohoto domu, dost nás zaujal, jsme dva skorodůchodci ;-) s pozemkem a omezenou hotovostí, kteří chtějí na stáří bydlet ve svém. Marně pátráme po referencích na tuto firmu. Nestavíte s ní někdo, popř. jaký máte názor na tento domek? http://www.iridia.cz/rodinne-domy/mod... Moc děkuji.
Odpovědět
Dobrý den, když jsem uvažoval o dřevostavbě, tak jsem taky firmu Iridia oslovil, dostal jesm na ně kontakt na nějaké výstavě. V tu dobu ale asi měli zrovna moc práce, nikdo se tam se mnou nechtěl moc bavit. Líbily se mi jejich moderní projekty, zatím jsem však neviděl, že by některý z nich opravdu postavili. Nakonec jsem zakotvil u firmy Domeczech, která má mimo jiné taky pobočku v Liberci. Nevím jestli by měli v nabídce něco, co by se vám líbilo, ale dělají i individuální projekty. Mě oslovila hlavně technologie jejich domů, která mi přijde lepší než u Iridie. Nelíbil se mi žádný z jejich typových domů (dohromady jich moc nemají), proto jsme se domluvili na domě podle mých představ a hlavně financí, což bylo nakonec rozhodující. S jinými firmami bohužel zkušenost nemám, ale kdyby jste chtěli ještě nějaké postřehy, tak napište.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?