Euro Development či oblast Herink u Průhonic, máte info?

Profilova fotka
Máte někdo zkušenosti, nebo nějaké (jakékoliv) informace o Euro-development? Nebo zkušenosti s oblastí Herink u Průhonic obecně? Tato firma tam staví domky a dvojdomky poblíž rybníka, které mě zajímají a ráda bych se dozvěděla jak je to kvůli tomu v této oblasti se záplavami a s kvalitou práce? Zajímá mě i názor od "místních" starousedlíků, pokud tu někdo takový je :-) Na internetu jsem se toho dočetla o nich moc málo. Děkuji! :-)
Odpovědět
No, my bohuzel s nima podepsali smlouvu na Zdimerice. Melo to byt postavene letos jaro/leto. Kladla jsem na to duraz pri podepisovani smlouvy budouci a bylo mi trvrzeno do leta zadny problem, neb jsme to potrebovali na tyto prazdniny. Dnes neni jeste ani do zeme kopnuto. Bohuzel jsme byli v situaci kdy jsme si mohli dovolit zaplatit podle jejich splatkoveho kalendare hotove. Ani tady nebudu psat kolik neb mi je z toho zle jaky jsem byla hlupak. Ted mi uz nezbyva jen doufat, ze o penize neprijdeme. Penize slozene u advokata by se nam meli vratit do pristiho utery nebot nedodrzeli ani nasi novou smlouvu. To uz tu ale bohuzel taky bylo uz v prosinci, penize se nam ale nevratili. Pravda, nakonec jsme tehdy souhlasili se zpozdenim stavby. Ted muzu jen pevne doufat, ze o penize neprijdeme. Vim, ze v Herinku uz nejake baracky stoji, taky cekali dele, ale asi se dockali. Nevim, mozna to jsou vsechno spatne shody okolnosti, ja bych je ale po me zkusenosti nedoporucila. Dnes se mi ani nepodarilo nikoho sehnat. Ani advokata na vraceni penez, ani pana z Developmentu. Preji hodne stesti. Neni to vubec lehke.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Opravdu Eurodevelopment nedoporučuji. Stejně jako jitaal jsme měli strach, že o peníze přijdeme. Stavět začali o půl roku později než měli, do toho jim přišla zima, takže se dalších několik měsíců nic nedělo a kdybychom na to nezačali na jaře opravdu hodně tlačit, tak bychom snad nebydleli dosud. Nakonec to skončilo "jen" sedmiměsíčním zpožděním a situací, kdy jsme se stěhovali do nezkolaudovaného a vlastně i nedodělaného domu. Zdá se, že developer platí stavební firmě se zpožděním a to způsobuje průtahy, nemluvě o chybách v dokumentaci, které měly prý za následek opožděné vydání stavebního povolení. Kolaudace proběhla až cca 5 měsíců po našem nastěhování. Paní, která kolaudaci dělala byla sice příjemná a ochotná, ale developer se přeci nebude obtěžovat nechat domy zkolaudovat postupně, když si majitelé můžou počkat, až se to bude hodit jemu, že? Jakýsi p. Jindra měl kolaudace pro Eurodevelopment zařizovat, ale bohužel tento člověk jaksi nefungoval a to do té míry, že ani nezvedal telefon, neodpovídal na emaily nebo sms. Pan jednatel se s vámi bude bavit maximálně než zaplatíte, pak už od něj pravděpodobně neuslyšíte, tedy pokud vám zrovna nenapíše naprosto pomatený email typu, že za zpoždění výstavby nebo jakékoliv jiné problémy si můžete sama. A to nepřeháním. Opravdu je takto arogantní. A propo, vygooglujte si ho (Jakub Císař), fotka mnohé napoví. Také tam pracuje jedna velice "příjemná" paní, jmenuje se Věra Jablonská. Je to sekretářka pana jednatele a bohužel tato dáma stejně jako pan majitel po většinu času netuší, která bije. O tom, jak se chová ke klientům pouze ve zkratce - neúcta k zákazníkovi, neochota odpovídat na dotazy, chyby v dokumentech, neschopnost pohlídat si důležité věci apod. Dlouhou dobu jsem si říkala, že nebudu o této firmě psát na internet nic negativního, že to přece nakonec dobře dopadlo. Ale nedá mi to, už mě tato firma nervuje více než dva roky a to je prostě moc. A to ještě nejsme u konce, papírově nám dosud nepatří ani pozemek ani dům. To by snad již měla být otázka maximálně dvou měsíců. Opravdu to bude úleva, nemuset se nadále ponižovat komunikací s touto firmou.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Dobrý den, máme zájem o projekt RD Jesenice-Zdiměřice, ale našli jsme na firmu Euro Development jen samé špatné recenze. Nedělám si iluze a vím, že vždy bude více negativních názorů, tak bych rád našel někoho, kdo třeba aktuálně řeší to samé co my. Co vím, tak domy měly stát nejspíše už v roce 2013 a firma nemá stále ani stavební povolení, přesně vesele domky nabízí a prodává. Nerad bych se dostal do situace, kdy koupím RD s tím, že má být hotový léto 2015 a když se na stavbu příští rok přijdu podívat, tak nebudou ani základy. Moc dobře vím, jak pak developeři komunikují, spíše nekomunikují. Cena a projekt jsou fajn, v tom však může být hlavní kámen úrazu. Díky Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nevím jak jste daleko s Eurodevelopmentem .- každopádně v Herinku bydlíme 3 roky a poznatky? - školka tu není a nebude - jsou to lži Eurodevelopmentu (dítě neumístníte ani v okolí, jelikož starostku to nezajímá) - škola tu není a nebude - do Jesenice Vám dítě nevezmou ani omylem - do Říčan také ne - takže zbývá jediná škola a to jsou Čestlice a to je panečku nátřesk - v nejbližší budoucnosti tzn. do 5ti let tu se tu nebude stavět žádná infrastruktura stran společenského života (restaurace... atp. prostě nic co v současné době na stránkách ED inzeruje) - místní obchod - nouzkovka možná ano na běžné nákupy rozhodně ne - takže POZOR - domy ok - bydlení ok - ale to ostatní je fakt šílený
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Hezký večer. Podívejte se na tyto stránky. http://www.emimino.cz/diskuse/euro-de...
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
Dobrý den, obnovuji diskuzi. Všimla jsem si, že Eurodevelopment začaly nabízet i pozemky k prodeji. Máte s tím někdo zkušenost? Těch negativních recenzí s domy se dost bojím, na druhou stranu na pozemku se toho snad tolik zkazit nedá :-|
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 letech
Hezký den všem, prosím hledám poškozené bývalé či současné zaměstnance či spotřebitele na základě spotřebitelské smlouvy, a to firmou Eurodevelopment Group s.ro. IČO 28238664, spisová značkaC134530 vedená u Městského soudu v Praze, se sídlem Londýnská 254/7, 120 00 Praha 2. Mám ve svém okruhu již několik poškozených touto společností a sdružuji další poškozené lidi i firmy k podání věřitelského ins návrhu. Jedná se mi o poškozené jakýmkoliv způsobem - nevyplacené mzdy, nevrácené zálohy za neodvedenou práci, nevrácené rezervační poplatky, nesplacené faktury či pokuty plynoucí ze smluv o dílo, poškození dluhopisoví věřitelé - nevyplacené úroky, nesplacené směnky či dlužní úpisy..... Kontaktujte mne prosím na **ester.pajerova@gmail.com** a společně s advokátem Vám pomůžeme se všemi kroky pro úspěšné vymožení pohledávky. "Koncern" Eurodevelopment zahrnuje 36 různých firem, tudíž pokud Vám dluží jakákoliv firma bývalých majitelů Jakuba a Lucie Císařových (současný majitel František Císař) kontaktujte mne a zajistíme konkurz i ostatních firem . Hezký den
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?