Firma Ataxonet plus - máte zkušenost?

Pro dřevostavbu na malý pozemek jsem dostala odkaz na Ataxonet plus. Bohužel jsem nikde nenalezla žádné komentáře od klientů. Tak to zkusím zde.
Odpovědět
Dobrý den, určitě nedoporučuji spolupráci. Pan architekt z nás vyloudil zálohu na stavbu a po zdražení naší stavby, jsme spolupráci ukončili, není schopný vyfakturovat svoji činnost, ale hlavně nám vrátit zbytek financí. Trvá to už přes rok, nekomunikuje s námi a vše jsem předal na Policii. Hezký den přeji.
Odpovědět
Děkuji za odezvu. Popíšu svoji zkušenost. Nejdříve jak je to skvělé, že ten budget na domek je fajn. Nicméně, když začal připravovat výrobní výkres na Europanel, tak nebyl schopný pořádně komunikovat, cena najednou byla o 700 tis vyšší, udělat rozpočet. A ano neustále chtěl poslat zálohu. Nic jsem mu nedala. Přišla jsem jen o jedno paré PD. Tak držím palce, ať to od něj dostanete zpět.
Odpovědět
Děkuji Vám za přání Nikde jsem se o něm nic nedočetl, až tady a ještě ke všemu je to podvodník. Snad se to povede, ale už s námi vůbec nekomunikuje. Snad se to povede. Ještě jednou děkuji za Váš příběh ;-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
V zadnem pripade nedoporucuji, pan Samanek neustale vyzadoval platby predem, uctoval viceprace bez jejich schvaleni a pokracovani stavby podminoval jejich zaplacenim. Kdyz jsme mu vse zaplatili predem, stavbu provedl velice neodborne. Obloukem vyhnout.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?