Firma Poctivé domy s.r.o. - máte zkušenosti?

Zobraz úvodní příspěvek
Máte někdo zkušenost s brněnskou firmou poctivé domy s.r.o?
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
@peetan ok. Bohužel podvodných firem je dost 😣
Odpovědět
Bohužel další firma podobná té o které tady píšete
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
firmě Poctivé domy s.r.o. 22.4. expirovala jejich doména, takže na netu je již nenajdete. To také o něčem vypovídá...
Odpovědět
To ano! Ani se nedivim....
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
Dobrý den, Tato firma mě velice zklamala, pan zaměstnává svého mladčiho bratra, který to ,že je to humpl, velice zapáchá a je to nechutný člověk.Hlavně byl den co den pod vlivem drog. Sám jsem ho viděl jak cosi zesmrkava ze stolu vedle v místnosti majitelů oběktu, co je absolutně nepřípustné. A také jeho práce tomu odpovidala.Ale je to jeho mladči bratr ,tak o pár let ,takže jsem si obrázek dokázal představit. A těch pár věcí co mě záhadně zmizeli jsem raději neřešil! Přeji hezký den Karel P.
Odpovědět
@stavebnictvicr Tak koukám, že firma vesele jede.. dál. A práce a styl pořád stejné, fakt mazec!!!
Odpovědět
Pane "baksi", To nevím jestli jede dál, tato zkušenost je cca rok-dva-tři zpět.. aby jsi mě nemohl páán dohledat ,omlouvám se. Ale co jsem se koukal na registr Tohoto pana, dá se to dohledat..Tak vám vyjedou nejeden pár jiných firem ,co má ještě na starosti ,něco v insolvenci atd.v jiných městech atd. A plnění finanční má toto firmy jeho známá či přítelkyně a tu když jsi rozklikne te, tak vidíte další sloupec firem..co tam asi najdete ,že? 🙃 A poslední její firma založena na klasické jméno, ale na jméno co není její.. Nevím co tím zamýšlí.. Ale člověk chvíli hledá a najde informace co jsou veřejně dostupné a člověk už si obrázek udělá každý sám.. PS: a co pak živ.listu registrovaných no, Fuuuuuuuuu......
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?