Haas Fertigbau. Máte zkušenost?

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím, teď jsem se nově zaregistrovala, protož právě začínáme stavět. Už máme podepsanou smlouvu s Haas(em) a tak jsem se chtěla zeptat těch, co s nimi taky staví nebo stavěli na jejich dojmy, ať vím, na co se mám těšit :-D . Hlavně mi jde o výběr standard a nadstandard, jestli máte někdo podlahové topení od nich atd. atd. Tak až budete mít chvilku, napište mi Vaše poznatky. Dík a přeji hezký den. Petra
Odpovědět
1
2
Hezký den všem, ráda bych obnovila diskuzi, jestli tady někdo má postaveno s Haas Fertigbau? Včera mi volal pán a příští týden se máme podívat na baráček vzorový. Líbí se nám Instinkt 2-129. Děkuji za odpovědi
Odpovědět
Hezký den, to jsou dřevostavby prosím? 🙂
Odpovědět
@maju93 ano
Odpovědět
@tynuska1990 Myslím, že tato diskuze se zasekla na reakcích: mohu firmu do IP nebo mailu? 🙄 My jsme nad Haasem také uvažovali. Ale cenově jsou trochu mimo náš rozpočet. Abychom se vešli, museli bychom slevit z požadavků. Dispozičně nám vyhovuje spíše nabídka RD Rýmařov. Nicméně - návštěva vzorového domu -tedy spíš showroomu se všemi těmi jednotlivými vzorky - člověk by vybíral hned při první schůzce vše pro realizaci a do týdne by nejraději bydlel. 🙈😅
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?