Stavebniny Lovas. Máte skúsenosť?

ahojte chcem sa spýtať či niekto nemá skusenosti zo stavebninami lovas z nitry.
Odpovědět
Ak tam planujes kupovat stavebniny ani tam nechod. Su to podvodnici a neseriozny ludia. :-p O aky tovar tam mas zaujem? Ja som si tam davala robit cenovu ponuku na tehlu Heluz a tiez v konkurencnej firme. Dali my zlavu 41% a konkurencia 48%. Potom asi o tyzden my volali ci som vybrala. Ked som povedala, ze ano , ze konkurencia my dala lepsiu zlavu skoro mu padla sanka ale zachoval chladnu hlavu a povedal nech mu preposlem cenovu ponuku s konkurencnej firmy, ze my spravy na 100% lepsiu cenu. Aj spravil, ale takym sposobom, ze zavolal do Heluzu spravil problemy tej firme co my dala lepsiu cenu a ktora mi davala vysiu zlavu ako oni. Konkurencia mi potom mohla dat zlavu len 44% a Lovas mi slubil 45%. Toku super zlavu mi dal. Za toto neseriozne jednanie a tvrdy boj s konkurenciov ho neodporucam. Robi velke podrazi. Ale aj tak som nasla u inej konkurencie zlavu na Heluz 46%, co mi on uz nemohol dat. Ak mas zaujem poslem kontakt na 100% stavebniny u ktorych som aj ja kupovala a dalo sa na nich spolahnut.
Odpovědět
Ahoj martina.jar. Ak mozes posli mi prosim Ta nejake linky na tie stavebniny. Tiez ideme stavat z Heluzu, inac aj ja mam ponuku od Lovasa... . moj mail: 18pepo88@azet.sk Dik.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, ja som chcela kupit tehly Heluz zo stavebnin Lovas. Ak mate nejake kontakty na ine stavebniny kde by sa dali lacno kupit Heluzky prosim poslite ...dakujem krasne.... puma080@gmail.com
Odpovědět
Heluz je značka tehly, najlacnejšie ich kúpite v Maďarsku. Ak zoberiete celý kamión, tak doprava nie je drahá. Dajte výkaz výmer na celý dom po stavebninách a vyberte si, kde Vám dajú najlepšiu zľavu. Veľmi dobré stavebniny sú Garaj. Čím menšie stavebniny, tým vyššia cena. Ináč na internete najdete kontakty a môžete ich požiadač aj mailom o cenovú ponuku, len im treba mať výkaz výmer. Najlacnejšie je ak od jedných stavebnín budete brať skoro všetok materiál okrem beónu a dreva, pri hrubej stavbe. Ale pri tehle Helúz zase miniete veľké množstvo murovacej malty, pretoťe je veľmi nekvalitná. Takže, ak si zoberiete kalibrovanú tehlu Winerberger zo Zlatých Moraviec, tak Vás to v celkom dôsledku vyjde lacnejšie. Nie je tam taký odpad a najlacnejšie je z Ytongu.
Odpovědět
Ferka to co pises nie je pravda. My sme teraz dostavali z Heluzu brusenej STI a milimetrova lepiaca malta bola zdarma na celi dom a esten am ostalo 8 vriec. Heluz je perfektny, kvalitny, prestny a ovela lacnejsi ako Winerberger. Stavali sme si sami svojpomosov.
Odpovědět
Este poddotaz. Brat staval z Ytongu lamdy pred rokom a bol pomahat na stavbe u nas. Jeho vyjadrenie bolo ze je lepsi a prestnejsi Heluz ako Ytong.
Odpovědět
Profilova fotka
Ja mam vynikajuce skusenosti s tehlou heluz.A mala som asi 30cenovych ponuk od roznych firiem a kupila som nakoniec v Hodonine s 57% zlavou.Podotykam,ze v Cechach je cennikova cena lacnejsia ako u nas,takze v konecnom dosledku bola este lacnejsia ako keby som dostala 57% tu.A co sa tyka lovasu,tak mi opravovali kazdy druhy den ponuku.Nepocula som vsak na tu firmu nic pozitivne aj ked ja osobne nemam zle skusenosti.A ponuky brusenej tehly od heluzu sti40sb boli v porovnani s wienenbergerom 38 o cca 25 000,- a viac.A tepelne vlastnosti ma heluz lepsie v 36,5 ako wienenberger 38.Takze u mna preto heluz.
Odpovědět
Ahoj martinka, mám v pláne stavať z Heluzu, mám aj výkaz materiálu,ak sa ti ešte dá, zasli mi link na stavebniny s ktorými sa dá rozumne jednať, dik moc mailto: palog@baris.sk
Odpovědět
Ahoj ejca. Poslal som ti internu postu, ak mas cas prosim odpovedz mi. Dakujem
Odpovědět
Profilova fotka
Nema niekto kontakt na dobre stavebniny na východe Slovenska?...kde by sa dala kupit tehlicka Heluz?..dakujem
Odpovědět
Ahojte ,rozhodne neberte tovar od stavebnin Lovas!!!!!drzia peniaze!!!vypytaju od vas peniaze do predu vsetko super dobra ponuka ,rychle jednanie,ale ked pride na zavoz dlho dlho ,nic ,meskanie moze byt az mesiac!!!!mozte volat nezdvihaju,slubia ,vyhovoria sa na firmu heluz a ked zistoval u heluzu po dvoch tyzdnoch pani mi potvrdila ze nedali ani expedicny prikaz!!cele dva tyzdne som volal snad denne ,pisal,sem tam to zdvihli alebo odpisali...este mi stale dlzia tovar v hodnote 800 eur,stalo ma to nervy a peniaze za cakanie a stratu dobrych majstrov zo stavby ktory marne so mnou cakali na tovar...teraz dufam aby som dostal ten ostatok tovaru za 800 eur
Odpovědět
Profilova fotka
Ani ja som nemala dobry pocit z tejto firmy.Nic nebolo problem a kazdy den mi posielali cenovu ponuku lepsiu a lepsiu az sa mi to nepozdavalo.Citila som natlak.
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojte, pošlite mi pls kontakt na stavebniny, ktoré sa Vám osvedčili, a sú seriózne a mohla by som cez ne objednať heluz. dakuejm moc kráááát k.stevonkova@gmail.com
Odpovědět
Stevulik, ak mas niekde blizko bydliska stavebniny Stavmat IN, tak nakup cez nich, v Heluze su zaregistrovani myslim ako druhi alebo treti najväcsi dodavatel stavebneho systemu HELUZ na Slovensku. Urcite su seriozni a maju v Heluze dobre meno, tuto informaciu mam priamo z Heluzu.
Odpovědět
Profilova fotka
ak chces naozaj zlavy tak skus royaldom.sk alebo ropspol.sk
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 9 měsících
Caute mam velmi dobre skusenosti zo stavebninymi Royaldom v Častkovciach. Super pristup velmi spolahlivý a dovoz uplne vsade a kedy kolvek. Poradenstvo na velmi dobrej urovni. Najlepsi v TN okrese. Da sa na nich spolahnut. Diky moc a maj te sa.
Odpovědět
Profilova fotka
kuna 0077 ,pekna reklama ale lacna.Aj ked ja mam dobre skusenosti s rayaldomom,ale v poslednom case ste sa dost pohorsili,lebo ropspol ma lepsie ceny.Teda aspon na to co som ja potrebovala v poslednom case.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?