Stěhovací firmy - zkušenosti

Ahoj, prosim o vase zkusenosti se stehovacimi firmami. Stehovani v ramci jednoho mesta, ci i mezi mesty. Na co si dat pozor (typu nadmerna vaha a kalkulace, aj.). Rada bych mela zmapovane dane "uzemi" i z realnych zkusenosti, nez referenci z webu firem apod. Diky
Odpovědět
Profilova fotka
Minulý týden jsme se stěhovali z Prahy na P-Východ. Objednali jsme si stěhovací firmu, v pondělí přišel pán okouknout, kolik čeho bude, jak to bude těžké, velké, co si necháme zabalit. Podle toho odhadl dobu nakládky a vykládky - taky dle patra/výtahu/schodů. Spočetl předpokládanou cenu. Ve středu přišla parta 3 chlapů a jeli jak mašiny, nezvedli ani svůj vlastní mobil - je to čas, který platíme my. Nakládka trvala místo 3 hodin 3,5, vykládka zase byla kratší. Měli jsme o hodně víc balení - bublinky, strečová fólie. Takže cena ještě o půlku vyskočila. Ale jsme naprosto spokojeni za rychlost, preciznost balení, skládání. Chlapi dali pozor i na nový barák, nic neodřeli, nerozbili, všechno vynesli i do patra. Ušetřili nám spoustu času, práce, stresu. Za mě 1*
Odpovědět
@bilyandel dekuju. Prosim i o nazev firmy, treba do IP. Nas prave ceka mozna stehovani, proto tak sonduju jiz predem, diky :-N
Odpovědět
My stěhovali 4+1 s Tavočerem mezi městy (asi 50 km), 4 patra bez výtahu, dodávka 19 m3. Trefili jsme se jim na trasu, takže prý za výhodnější taxu. Nakonec bez dokladu si řekli asi o 3 tisíce, což je zlomek ceny, co jsme čekali. Moc šikovní kluci.
Odpovědět
@postavil dekuju. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Několikrát jsme se stěhovali my,obě naše mamči,naši známí,všichni s Tavočerem a spokojenost,takže za mě doporučuju...
Odpovědět
@gigi2 dekuju.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 9 měsících
Zdravím, jak se říká "lepší vyhořet než se stěhovat", bohužel, v případě stěhování firmy, není možnost ale vyhazovat věci, které jste "déle jak rok nepoužili". Po vytrvalém hledání jsme narazili na https://stehovanikoruna.cz/. Cenovou nabídku vypracují nezávazně a zadarmo, ceny jsou přiměřené, takže za mě naprostá spokojenost.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?