Vestavěné skříně - prosím o reference na výrobce

12. čvc 2009130

Ahoj, planujeme vestavene skrine a nabidky jsme si nechali delat od fy. Radys, JN Interier, Libovicky a Sten. Prijde mi, ze vsechny firmy nabizeji stejne sluzby za podobnou cenu a tezko si mezi nimi vybrat tu spravnou 😉. Mate nekdo zkusenosti s vyse uvedenyma firmama 😉) diky

• mam od Libovickeho, jak skrine, tak kuchyn a zatim velka spokokjenost

• ahoj kristi, Libovicki se nam libi asi nejvic...maji pekne vystavene skrine, katalog, prodejni misto i webovky....vypadaji celkove dobre..diky

• my máme od Woodface a moc spokojená🙂

• Sponzor fóra
  • My mame Indeco. Super jednani, jsou strasne ochotmi a poradi s navrhem aj na miste s montazi 😉
    mame od nich 2 skrine-v loznici a v chodbe a jsme moc spokojeni. Cenove je to jen asi o 10% drazsi jako JN interier.Ale my jsme se u JN interieru sekli 😐 Totalni neochota, nezajem 😞 Konkretne to bylo v JN interieru v Pruhonicich. Tu pobocku nedoporucuji 😠

• my jsem u Woodaface i Indeca byli take. Bohuzel my chceme skrine v barvach, ktere obe firmy nenabizeji :=( jinak u JN interieru jsme byli na Proseku a pristup byl jak popisujes susik - neochota, nezajem....😢(

• akabana, jj...jsou to sikulove, nemam na ne jedinou vytku

• akabana: ja jsem normalne nechapala, ze nekdo muze mit v dnesni dobe takovy pristup 🤔 normalne nam tam ten chlap rekl, ze na nas nema cas, ze ma aj bez toho dost prace 😠 Tak jsme se otocili a sli pryc. Ale poslali jsme jim tam e-mail-jak s nami jednal ten jeden clovek...tak se nam omluvili. Ale stejne jsme se tam uz nevratili...Jejich chyba, byla to vecsi zakazka...

• susik, tak to my jsme nemeli tak drsne jak popisuje....normalne jsme s nimi probrali nas navrh a udelali nam nabidku....ale nic moc se nesnazili....spis jak to chceme a ne aby nam poradili...takze muj celkovy dojem nebyl zrovna dobry....

• ahoj, ozivuju diskuzi...my jsme dostali doporuceni na JN interier a byli jsme prave v pruhonicich a jednani bylo v pohode, hned nam poslali technika na zamereni..nase zakazka je sice vetsiho razu, ale ani naznak neochoty jsem nezaregistrovala

je tu jeste nekdo, kdo s nima ma zkusenosti? ted myslim primo nekoho, kdo od nich nakoupil?

• Tak my zkusime Libovickeho, Indeco a Woodface, snad neco vybereme. Mame totiz ty prostory na skrine blbe rozmery, sirka jen neco malo pres metr

• martuli, takovou mam na wc - 97 cm ma do sirky

• mozna zkusime libovickeho na skrin do predsine-videla jsem v jine diskuzi, ze vychazi o hodne levneji jak Indeco...kde v Praze sidli?

• libovickyskrine cz 🙂

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?