Víte o super levném prodejci kvalitního nábytku?

Profilova fotka
Sluníčka nevíte o nějakém super levném prodejci kvalitního nábytku??? Sme dost mladí a nejenže nám domeček bere hodně sil, ale i penízků a tak se to snažím kompenzovat alespoň takto. Spoustu jsem toho na internetu již našla, ale třeba ložnici a nebo jídelnu nemůžu nějak dát do kupy. ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
janinko: uz kdyz se nad tim zamyslis, tak kombinace super levny a kvalitny nabytek opravdu dohromady moc nejde. Bud budes mit kvalitni nabytek, za ktery si samozrejme zaplatis a nebo budes mit levny nabytek,ale pocitej s tim, ze ti dlouho nevydrzi. Co Asko, Sconto, Ikea?
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuju, já vím že je to skoro nemožný, ale je mi dvacet a zadlužená jsem už teď debilníma půjčkama nadosmrti. Přítel jak by smet. Domeček stále není kompletní, ale už se to blíží. Tak uznejte, že si těžko pořídím kuchyň z kvalitního kuchyňského studia, ale mám ji z Oresi. A tak je to bohužel se vším. Baraz střídá bazar a prodejny po internetu a i když to nebude zrovna nejkvalitnější na nic jiného holt není. A moc děkuju za rady. Tyhle obchody mě vůbec nenapadly. Děkuju. :-)
Odpovědět
Ahoj Jani, víceméně musím souhlasit s godi - kvalitní většinou není to levný, ale ze své zkušenosti ti opravdu můžu doporučit právě tu Ikeu - určitě si tam vybereš kousky, který by se ti líbily a za slušný peníz. Z Asca a Sconta máme jen doplňky jako prostírání apod.,tak to ti moc neporadím, ale určitě nenakupuj nábytek v Europa Mobel - od nich máme skříňky, kupovali jsme je s tím, že jsou levný a nebudou nám tedy sloužit na věky, ale i když to mělo být provizorium, říkáme už nikdy víc. Předvrtané dírky na šrouby byly křivě a ani ne po roce byly skříňky (nízké, tedy prakticky nezatížené) totálně rozvrzaný,dvířka jdou špatně zavřít... Takže tady to ušetření nebylo na místě :-( Takže my jsme pro Ikea a já osobně i pro ty bazary - daj se tam najít super stylový a hlavně originální kousky.
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, taky muzu doporucit IKEU, kdyz jsem se pred 3,5 roku stehovali do pujceneho bytu, nakoupili jsme vybaveni obyvaku + stul a 2 zidle za cca. 16,000. Pak se stehovali zpet k rodicum, kvuli stavbe, nabytek prodali a dale slouzi uplne skvele.
Odpovědět
Pridavam se k nazoru ze levne a kvalitne to fakt nejde. ale s urcitymi upravami se to zvladne. My si koupili jeste jako studenti bez penez nejlevnejsi postel z E.Moebelu, rozpadla se nam po dvou mesicich. Ale prisroubovali jsme par latek na spravna mista a postel skvele slouzi uz 5.rokem. :-) Takze chce to trochu uprav a i to levny muze byt dobry. A posledni dobou sleduju letaky z Jysku, maji tam obcas zajimave kousky za zajimave ceny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo, Jysk ma posledni dobou vazne dobre ceny. Dost me tam zaujali ty jejich prikryvky, myslim ze se tam pujdu podivat
Odpovědět
Jo a manzova sestrenka si koupili postel v Ikei a rozpadla se pod nima hned prvni noc :-D :-D Tak si nechali vratit penize. No asi si clovek nevybere.
Odpovědět
Profilova fotka
swetlus chudák sestrenka to je teda pech, ale asi taky záleží co s tou postelí provádíš :-D :-D Jinak já taky dopouručuje IKEA - hlavně kvůli materiálům, ale i tam je několik typů nábytku podzáš to hlavně podle cenových úrovní - a tomu odpovídá i kvalita, ale pořád myslím platí, že i levný nábytek z IKEA je kvalitnější než za stejnou cenu ve zmíněném Möbelu nebo ascu
Odpovědět
Irbis, ja si taky rikala, buhvi co tam delali :-D :-D navic jeji manzel je docela macek, takze jestli na to se svym metrakem skocil z metrove vysky tak se nedivim :-N Me se treba libi Ikeacke matrace, v porovnani s ostatnima maji kvalitu za rozumnou cenu (samozrejme nemluvim o te nejlevnejsi). Ono fakt asi zalezi na vyberu, vsude maji levne sunty a drazsi kvalitnejsi kousky. My treba mame z EM sedacku a nemuzem si stezovat. A uplne tu samu, ale na knop stejnou meli ve Scontu (asi stejny dodavatel) ale ve Scontu stala o 10 tis vic ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda, moc děkuju za rady...mě ten domeček ze začátku tak bavil a teď když došly finance to je na prd. Ale snad to nějak doděláme, dnes jsem sehnala super postel. Jo a swetlus, my radši postel z ikey kupovat nebudeme, sice nemáme sto kilo, ale asi by to taky nemusela přežít hihihi :-D
Odpovědět
Jani: klidne se z Ikei postel kupte, my ji máme také. dokonce patrovou a železnou. kromě toho, že vrže nám slouží už třetím rokem. Nebála bych se toho. hlavně ty dřevěné podle mě nejsou vůbec špatné ikea A Ikea má velmi hezký nbytek, což už se u skontu říci moc nedá. levný nábytek má i IDEA, ale tu moc neznám. Také zkuste obejít nějaké bazary nábytku, myslím, že se dá najít spousta zajímavých kousků. Spousta lidí také nábytek vyhazuje a přitom by se dal při troše dobré vůle zrenovovat a použít. My když jsme se stěhovali s přítelm do podnájmu, tak jsme měli dost málo peněz, tak jsem novou kupovali akroát postel a matraci, jednu knihovnu z Ikea za 400 a barový "pult" za 800 z neckermana jako jídelní stůl, takřka to nejlevnější co šlo. Skříň máme například starou papundeklovou komunistickou. Já ji ale natřela na modrobílo, vyměnila úchyty a je to. vůbec není poznat, jak předtím vypadala až postupem jsem dokoupili nějaký další nábytek
Odpovědět
Profilova fotka
Mz jsme si např v Ikee koupili úplně tu nejlevnější postel - http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/pro... s tím, že jí máme na pár let a až se přestěhujeme pořídíme novou (koupili jsme k ní akorát hodně kvalitní matrace). No a přestěhovali jsme se a postel naprosto super slouží dál! Jinak IDEA nábytek není špatná, ale doporučuju od nich masiv, máme toho taky dost, ale to lamino není moc kvalitní... Ale myslím, že i po těch bazarech se dá něco splašit a když si to upravíte, natřete atd. tak to ještě nadělá parádu.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak my nemáme s E.mobel žádné špatné zkušenosti, mamka si tam nakoupila celou novou jídelnu, skříňky, stůl, židle a všechno v pohodě a já mám odtud počítačový stůl a super :-) postel máme ze sconta a byla levnější než v orfě ,kde byla ta samá a kuchyň máme z Polska a myslím, že je to v pohodě, zatím žádné vady a na míru :-)
Odpovědět
Profilova fotka
karlecovajaninka : na levný nábytek i jiné doplňky do domečku zkus tuhle stránku:aukro my tam třeba koupili okno az 1/2 ceny od člověka co ho nechtěl.. (nové jen si vybral blbou barvu a apod.)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 7 měsících
Mi přišla levná tahle firma www.stoho.cz
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?